Skocz do zawartości
ma3ek

Linksys Wrt54gp2-eu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho! Na swoim nowym mieszkanku (65m2) chciałbym założyć sobie bezprzewodówkę i podłączyć telefon VoIP. Poszukałem trochę w sieci i znalazłem właśnie tego routerka jako maszynkę, którą połączy mi te dwie sprawy (WLAN + VoIP). Ze względu na posty z problemami wystepującymi przy innych routerach Linksys'a mam takie pytania:

1) czy z tym modelem też występuja takie problemy?

2) tylko się upewniam: czy telefon (analogowy) będzie działał bez włączonego kompa?

3) a jeśli nie Linksys to co?

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc chce tez kupic voip+wifi prosze poradz co i gdzie kupic

 

Hej ho! Na swoim nowym mieszkanku (65m2) chciałbym założyć sobie bezprzewodówkę i podłączyć telefon VoIP. Poszukałem trochę w sieci i znalazłem właśnie tego routerka jako maszynkę, którą połączy mi te dwie sprawy (WLAN + VoIP). Ze względu na posty z problemami wystepującymi przy innych routerach Linksys'a mam takie pytania:

1) czy z tym modelem też występuja takie problemy?

2) tylko się upewniam: czy telefon (analogowy) będzie działał bez włączonego kompa?

3) a jeśli nie Linksys to co?

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...