Skocz do zawartości
exile

Pomoc W Wyborze Rutera!

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zabralem sie do stworzenia sieci w domu, posiadam net z kablowki dokladnie z Aster City i potrzebuje teraz podzielic moje lacze ale nie ma innej rady jak przez serwer lub ruter ja wybralem to drugie ale jest maly problem poniewaz nie za bardzo wiem co i jak z tymi ruterami bo nie mialem z tym wczesniej do czynienia. Szukam czegos czym bede mogl spokojnie podzielic sobie pasmo i ograniczych na konkretnych portach transfer niekoniecznie po rowno na kazdym porcie, tylko widzialem takie dosyc drogie ktore mialy managery pasma, a czy moze ktos wie jaki przyzwoicie tani ruter posiada taka funkcje albo czy da sie jakos skorzystac z tych sporo tanszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, widze ze w takim ukladzie nie bede mial zbyt wielkiego wyboru, choc po drugie nie jestem zbytnio jeszcze przekonany do sieci bezprzewodowej na kablu chyba jest pewniejsze dzialanie, tym bardziej ze taki router jak sprawdzilem to cena okolo, 350-400zl plus karta wi-fi do kompa, dwie karty do laptopow, to wyjdzie na to samo co kupie na kabel z managerem pasma w standardzie, bo to cena ok 600zl no nic bede jeszcze musial to wszystko powaznie przemyslec i poszukac moze uda mi sie cos wykombinowac, jesli znalazby ktokolwiek jednak jakies rozwiazanie dla tego problemu chetnie przeczytam opjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...