Skocz do zawartości
krolflex

Jak Zwiększyć Sygnał Z Sieci Wireless?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zacznę od tego że odnośnie sieci bezprzewodowych wiem bardzo mało i jeśli ktoś chciałyby mi podpowiedzieć jak rozwiązać mój problem będę bardzo wdzięczny. Mianowicie jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem laptopa http://techmarket.pl/shop.php?a=opis_prod&...i&categorie=347 . Mam możliwość kożystania w miejscu pracy z sieci wireless ale w moim biurze synał nie dociera lub jest bardzo słaby i zanika.Niestety odpadają działania polegające na zakładaniu testpointa w moim burze itp.

Czy istnieje możliwość aby dokupić jakąć kartę, antenę lub coś takiego do laptopa aby obierać lepiej sygnał, ewentualnie jakąś antenę która będzie na kablu i ustawię ją ok 3-5 m obok w pomieszczeniu gdzie jest sygnał.

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli AP w twojej firmie działa na antence fabrycznej to może tam dołóżcie coś dookólnego, a jesli nie to dokup panela, oczywiscie jesli masz w tym laptopie wyjscie na antene, skoro łapiesz bardzo słaby sygnał na wbudowanej antence w laptopie to przy dodatkowym panelu bedziesz łapał lepszy sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli AP w twojej firmie działa na antence fabrycznej to może tam dołóżcie coś dookólnego, a jesli nie to dokup panela, oczywiscie jesli masz w tym laptopie wyjscie na antene, skoro łapiesz bardzo słaby sygnał na wbudowanej antence w laptopie to przy dodatkowym panelu bedziesz łapał lepszy sygnał.

Niestety nic nie mogę zrobić z anteną. Jedynie chiałbym wykombinować coś czym dotrę do dobrego sygnału jakieś 5m obok. Wyjscia na antene w laptopie nie mam. Może jest możliwość podłączenia jakiegoś urządzenia do USB lub k. sieciowej? (prośił bym ewentualnie o linki do miejsca gdzie można coś takiego nabyć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...