Skocz do zawartości
basteq16

Problem Z Podłączeniem Nokii 6610i Do Kompa Kablem Usb

Rekomendowane odpowiedzi

Otórz kupiłem kabel do teggo telefonu .Zainstalowałem sterowniki potem podłączyłem kabel wraz z telefonem i ukazał mi sie komunikat "NIe rozpoznano urządzenia usb Jedno z podłaczonych urząden ppodłaczonych do tego komputera mma awarię system Windows nie może go rozpoznać".Próbowałem kilolkakrotnie instalowac sterowniki i nic .Nie mam pojecia co zrobić .Prosze o rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja mam taki sam problem kupiłem sobie nową nokie 6610i i w zestawie był kabel do połączenia jej z kompem. Jak włożyłem kabel do USB pojawił się dymek że wykryto nowy sprzęt "USB-UART Tx Line" ale windows nie zainstalował do niego oprogramowania. Na kabelku jest oznaczenie DKU-5 Data Cable. Co mamy zrobi żeby to nam zadziałało? Jeden z forumowiczy napisał mi coś takiego ''Nie masz zadnego oprogramowania od telefonu? Jesli nie, to sciagnij.

Tu masz, mzoe Ci sie przyda: http://www.fonefunshop.co.uk/datacables/nokia.htm'' razem z tym była płyta z niby sterownikami ale one nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basteq może spróbujemy wymienić się sterownikami, jakoś byśmy sobie przesłali, może wtedy coś zadziała, wg mnie zawsze trzeba spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalujecie oryginalne sterowniki noki, macie oryginalne kabelki noki, DKU-5, czy CA-42

No właśnie ja nie mam, a ty masz może mógłbyś nam jakoś udostępnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc dostepne razem z Nokia PC Suite, czyli tutaj.

ja już ściągałem z tej strony sterowniki i nic, a na kablu jest naklejka (na bank) DKU-5 i jest na usb, kabel napewno działa bo widziałem jak typo takim samym pod usb zgrywał sobie na 6610i, ale jeszcze się rozejrze tak jk mówisz żeby było pod com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Windows wykrywa urządzenie, ale nie instaluje go... A do podłączenia Nokii 6610i użyłem dwóch różnych kabli DKU-5 na USB i jednego na COM. Przy żadnym z tych 3-ch kabli nie została komórka zainstalowana, mimo że Windows wykrył nowy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładam że brakuje Wam sterowników do kabla USB, niby windoza ma ale jednak może jej czegos brakować. od czasu do czasu używam CA-42 i pamiętam że musiałem zainstalować dodatkowe stery, ściągnijcie te i spróbujcie: http://www.gsm2pc.pl/6020.html

powinny pasować

 

 

baj de łej, windows jako urządzenie wykrywa bodajże kabel a nie telefon ;) tak przynajmniej kiedyś miałem

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...