Skocz do zawartości
decztery

Torture Test Dla Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebny mi jakiś program co maxymalnie wymęczy i wygrzeje mi kartę graficzną.

Aby sprawdzić, czy jest dobra, bo mam obawy, że mi powoli siada.

 

Czym najmocniej ją się da obciążyć, jakiś teścik / animacja / cokolwiek, co mi wymęczy kartę ostro i uwidoczni bzdury.

 

Bo mam czasem jakiś dziwny czarny poziomy pasek w NFS : U 2, bardzo rzadko, ale występuje, na niekręconej grafie ... i w DooM3 czasem mi obraz dziwnie przeskoczy ...

Edytowane przez decztery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi jakiś program co maxymalnie wymęczy i wygrzeje mi kartę graficzną.

możesz zapuścić jakiegoś 3dmarka w pętli (2001 na 100% można, inne nie wiem), w atitool jest opcja scan for artifact, w rivatuner pewnie też coś takiego jest. to powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi jakiś program co maxymalnie wymęczy i wygrzeje mi kartę graficzną.

Aby sprawdzić, czy jest dobra, bo mam obawy, że mi powoli siada.

 

Czym najmocniej ją się da obciążyć, jakiś teścik / animacja / cokolwiek, co mi wymęczy kartę ostro i uwidoczni bzdury.

 

Bo mam czasem jakiś dziwny czarny poziomy pasek w NFS : U 2, bardzo rzadko, ale występuje, na niekręconej grafie ... i w DooM3 czasem mi obraz dziwnie przeskoczy ...

ten czarny pasek to moze byc male odswiezanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma sie tak.

 

Wczoraj coprawda niedługo siedziałem przy kompie (pewna samica mnie skutecznie rozpraszała), ale mam następujące spostrzeżenia.

 

HL 2 : Lost Coast - zero błędów

NFS:MW : raz ekran "zamarł" na parę sec, po czym gra ruszyła dalej i już nie było zwieszek

Quake 4 : zero problemów (engine tensam co w DooM 3 przecież)

kulki : nie jestem pewien, bo grzebałem w opcjach kulek i coś mi się w tle ładowało, ale raz mi ekran mrugnął tam, ale akurat przy zmianie opcji ...

 

no i felerny DooM 3

sam początek gry, wsio pięknie, jak już zaczyna się ten "atak" to normalnie ekranem trzęsie, bo tak jest w grze, lecz później mimo braku jakiśtam dźwięków otoczenia wskazujących na możliwość drgania egranu, sporadycznie raz po raz mi zadrży ekran, w next levelu przestało już tak drgać

tylko to drganie nie jest takie, jak to normalne, kiedy ekran lata zsynchronizowany z wybuhem, lecz sporatycznie taką drgawkę ma, takie jedno trrryk

 

wina karty czy sterowników, czy gry z tym drganiem w DooM 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...