Skocz do zawartości
Baracuda

Jaka Karta tv/sat >> ZAKUP <<

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie kupić jakąs dobra karte TV/sat Tuner ale nie wiem jaką. Może pomożecie mi wybrać taką z przedziału od 200 do 400 zł.

Zabardzo się nie znam co mogą takie karty oferować czy są podłączane do sattelity czy do naziemniej bo takiej do telewizora bym niechciał.

Jak byście mogli podać kilka nazw z małym opisem .

 

Za wszelkie wypowiedzi z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys chcial wydac 700-800 PLN to moglbym Ci pomoc ale z tego przedzialu cenowego nie znam sprzetu.

 

Cos znalazlem:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=8941173

 

Ale nie jestem w stanie Ci nic blizszego o niej powiedziec niz to co sam mozesz przeczytac.

Gdybys dysponowal kwota jaka podalem to moge ci polecic cos takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=8929319

 

Tej klasy sprzet troche znam i moge sluzyc ewentualna pomoca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy mogę dać nawet do 1000 ale to już musi yć konkretna karta taka która mnie zadowoli przez kilka lat .

W sumie może być to zakup raz a konkretny co nie ?

A jeszcze jedno czy można oglądć programy np. Cyfry + czy Polsatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfre oraz mozna ogladac w tej chwili tylko legalnie ale to wymaga dokupienia troche sprzetu (wydatek rzedu kilkuset zlotych dodatkowy modul do karty + Common Interface Aston np. 1.05) no i oczywiscie oryginalna karte. W przypadku innych pakietow jest to kwestia CI z odpowiednim systemem kodowania.

Pojawila sie tez metoda z wykozystaniem programatora kart, wowczas potrzebujesz tylko legalnej karty na dany pakiet, ale to znam narazie tylko z opisow na sieci. Jest ona tansza gdyz koszt programatora na pewno bedzie duzo nizszy niz zakup modulu + CI.

Mozna tez ogladac pewne rzeczy nielegalnie np. Pols*t, Premi*re, holenderski C+ i kilka innych pakietow praktycznie bez zadnych dodatkowych wydatkow. Ale o szczegolach z oczywistych wzgledow tutaj nie bede pisal. Ponadto karta taka to w zasadzie cyfrowy magnetowid. Mozesz zgrywac programy w bardzo dobrej jakosci do mpg-ow i pozniej jesli chcesz przerobiac na divx-a.

 

Karta taka jak Technotrend, czy Skystar 1 z powodzeniem jest w stanie zastapic stacjonarny tuner satelitarny kosztujacy 1000 - 2000 PL. Nie wspominajac juz o tunerach z twardym dyskiem ktore kosztuja jeszcze wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...