Skocz do zawartości
Gość -=uri=-

Dźwięk Z Dvd W Fujitsu Siemens Amilo Pro 2030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam pytanie moze ktos mi potrafi pomoc za co z gory dzieki :) Otoz kupilem sobie tego laptopa i jedyna rzecza z jaka sobie przy nim niemoge poradzic jest dźwiek z płyt DVD. Podczas oglądania filmu z DVD jest on bardzo cichy. Podczas sluchania muzy mp3 czy filmy divx jakies gry itd dzwiek wydawany z glosnikow jest dobry i glosny jak wlacze film w dvd (oryginalne plyty) to jest ledwo slyszalny wszystkie potencjometry softwarowe sa ustawione na max i wszedzie gdzie to tylko mozliwe tak zrobilem.Sterowniki sa oryginalne z plyty dostarczonej do notebooka system to WinXP z SP2, a laptopik jak w tytule. Pomozecie?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź poziom "wave" w zaawansowanych opcjach dźwięku. (Nie wiem jak to jest po polsku, bo mam angielskiego win). W każdym razie, możesz pobawić się tam suwaczkami dając np. mniej na volume, więcej na wave, alebo jeszcze zobaczyć jak jest z głośnością CD playback.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa potencjometrami w opcjach zaawanswanych nic nie daje wszystkie potencjometry sa na max jak je zmniejszam albo manipuluje to glos w DVD zanika wogole. Plyty CD odtwarzaja sie glosno jak mp3 i DivXy. Kurcze zaczyna mnie to denerwowac bo mam wizje pozostania z tym felerem na zawsze:(Dzieki Michrz za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja niewiem jak Ci pomuc z dzwiękiem. ale moze ty mi pomorzesz bo mam problem z usb wydaje mi sie ze niemam do niego sterownika, wogule nie moge podłonczyć urządzenia zewnętrznego. Jezeli tobie chodzi dobrze usb to mugbyś mi przesłać majlem do niego sterowniki Dla WIN XP. bielaszkin@interia.pl dzięki i POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...