Skocz do zawartości
Pompi

Problem Z Javą

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pewnym programem, który opiera się na Javie. Jest to program Cgoban. Służy do gry w GO przez serwer. Gdy odpalam program to wywala mi komunikat:

Exception in thread "main" java.lang.UnsatisfiedLinkError: initState   at gnu.java.awt.peer.gtk.GdkGraphics2D.initState(int[], int, int) (/usr/lib/lib-gnu-java-awt-peer-gtk.so.6.0.0)   at gnu.java.awt.peer.gtk.GdkGraphics2D.GdkGraphics2D(java.awt.image.BufferedImage) (/usr/lib/lib-gnu-java-awt-peer-gtk.so.6.0.0)   at gnu.java.awt.peer.gtk.GdkGraphicsEnvironment.createGraphics(java.awt.image.BufferedImage) (/usr/lib/lib-gnu-java-awt-peer-gtk.so.6.0.0)   at java.awt.image.BufferedImage.createGraphics() (/usr/lib/libgcj.so.6.0.0)   at java.awt.image.BufferedImage.getGraphics() (/usr/lib/libgcj.so.6.0.0)   at dK.b() (Unknown Source)   at dK.a() (Unknown Source)   at dK.<clinit>() (Unknown Source)   at java.lang.Class.initializeClass() (/usr/lib/libgcj.so.6.0.0)   at org.igoweb.cgoban.CGoban.CGoban(java.lang.String[]) (Unknown Source)http://forum.purepc.pl/style_images/1/folder_rte_images/code.gif   at org.igoweb.cgoban.CGoban.main(java.lang.String[]) (Unknown Source)   at gnu.java.lang.MainThread.call_main() (/usr/lib/libgcj.so.6.0.0)   at gnu.java.lang.MainThread.run() (/usr/lib/libgcj.so.6.0.0)
No i wgralem te pliki uaktualniając mój Libgcj przez yuma. Instalator ściągnał i zainstalował z 13 pakietów i po chwili już mialem te pliki. Sprawdzilem zeby sie upewnic czy są i faktycznie są. Ale po odpaleniu tego programu wyskozyło to samo. Jak temu zaradzić. Przeszukałem duzo stron Googlami i wiele osob ma taki problem. Ale nikt raczej nie pomaga. Może tutaj ktoś wie>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co widze on sie nie pluje ze nie ma plikow tylko ze w plikach brakuje jakichs elementow.

A nie probowales z inna wersja javy ?

Taki prosty moze nie koniecznie na miejscu przyklad - program "sio" system informacyjny oswiaty czy jakos tak (pod winde ale to akurat nie ma znaczenia) za chiny nie chce dzialac na najnowszym jre i trzeba szukac starszych wersji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...