Skocz do zawartości
KaT

Co kupić? 1700+ AIUGA, czy 2000+ (też 0,13um)?

Rekomendowane odpowiedzi

Athlon XP 1700+ 0,13um stepping A AIUGA - 295 pln

Athlon XP 2000+ 0,13um stepping A seria nieznana -395 pln

 

Co radzicie?

Pod uwage biore tylko to, ktory z nich bardzej wykrece na bardzo dobrym AC (kilkanascie wentyli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze 1700 ....Korzysniejsza Cena/Wydajnosc...A te 1700 sie ladnie kreca ...Nawet na forum tu ktos ładnie go bujnął...A tak przy okazji gdzie kupujesz procka bo ja dostalem cennik z Action'u dzis rano i nic nie napisali ze ich antki sa 0.13um...A zastanawiam sie czy na giledzie juz sa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbys mógl wziac na próbe :wink:

Ja bym sugerowal XP 2000 - w tej technilogi na pewno pójdzie na XP 2200 albo wyzej, a XP 1700 az tak wysoko chyba jednak nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem jednak 1700+

zawsze to stowa w kieszeni. mimo wszystko mam nadzieje pociagnac go na swoim Epox'ie nominalnie do 2GHz (to w jaki sposob moj nowiutenki Epox'ik poradzil sobie ze stara AGOIA rzucilo mnie na podloge - bez zadnego kombinowania fsb166 jest stabilne jak.... jak cholera no :twisted: ). watpie czy 2000+ podkreci sie lepiej a nawet jesli bedzie roznica 100-200MHz to jednak bardziej zadowala mnie ta stowa w kieszeni.

 

musze w koncu sie zabrac znow za WC. ekhhhh swieta w tym roku beda wyjatkowo emocjonujace.

 

UPDATE:

no dobra - ale ponizej 1917 nominalnie (11,5 x 166) nie zejde i tej wersji bede sie trzymal :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbys mógl wziac na próbe  :wink: 

Ja bym sugerowal XP 2000 - w tej technilogi na pewno pójdzie na XP 2200 albo wyzej, a XP 1700 az tak wysoko chyba jednak nie pójdzie.

Jak nie pójdzie na 2200 spokojnie się keręci i można więcej wykręcić.

1700 to na 2300 idzie gładko.Mój 1600 na 2200 od 4 dni chodzi.

Lepiej 1700 brać i 100 w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne bo nawet w Actionie wczoraj nie mieli w ofercie zadnych Atlonow 0,13um... Ale mam nadzieje ze bede na gieldzie bo mam zamiar dac w rozliczeniu swojego Antka i pobrac nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...