Skocz do zawartości
goompas

Po Wlaczeniu Drugiego Komputera System Sie Muli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nastepujacy problem. Udostepniam polaczenie internetowy na drugi komputer, poprzez druga karte sieciowa. Wszystko jest w porzadku, ale kilka minut po wlaczeniu tego drugiego komputera pierwszy zaczyna strasznie sie mulic. Zauwazylem ze jest to zwiazane z svchost.exe i jego uslugami, gdyz gdy go zabije ten proces system dziala normalnie ale na tym drugim kompie nie ma neta. Chcialbym sie zapytac ktora usluga wylaczyc zeby rozwiazac ten problem tzn system nie byl taki obciazony po wlaczeniu drugiego kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramu 256, wczesniej nie mialem tego problemu, pojawil sie po formacie, ip przyznaje recznie i uzywam kerio personal firewall + kaspersky. Chyba rozwiazalem problem poprzez instalacje sp2 i winroute(samo sp2 nic nie dalo), jednak wolalbym wiedziec na przyszlosc co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!pisze w tym watku bo problem jest podobny..Zainstalowam sp2 na xp pro i przestalo mi dzialac winroute lite ..a dokladniej : mam dwa kompy i jedno lacze, dziele to lacze na dwa poprzez dwie karty sieciowe adresy ustawiam recznie i napewno sa dobre bo przed instalacja sp2 wsio dzialalo windows jest swiezutki bo robie go systematycznie co 1-2 miesiace..i teraz caly czas jest Upłynął limit czasu żadania jak bym nie ustawial i jak bym nie kombinowal nie chce smigac...;/ potrzebuje pomocy..czy sp2 moze uniemozliwiac polaczenie poprzez winroute lite ? prosze o pomoc firewall sp2 jest wylaczony a zadnego innego nie mam

Edytowane przez newchief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...