Skocz do zawartości
Barty

Kingstony Na Winbondach?

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, wpadly mi w rece dziwne kosci Kingstona, niby zwykle KVR, ale jakie bylo moje zdziwienie, gdy zobaczylem na jakich sa kosciach... Wygladaja tak (posluze sie cytatem z Twinmos Speedpremium Pc3200 Aa4t/utt/ch5 255 2-2-2, FAQ ORAZ ZDJECIA NA PIERWSZEJ STRONIE):

PRODUKTY WINBOND-A MAJĄ CHARAKTERYSTYCZNY WYGLĄD.

- DWA OKRĄGŁE KÓŁKA ( WTŁOCZENIA ) W CHIPIE

- 4 METALOWE NIPLE , PO 2 NA KAŻDYM KOŃCU CHIPA

Podobnie jak na zdjeciu. Oczywiscie inne napisy, takie:

 

KINGSTON 803748.11

 

D3208DI3CT5AT 0536PT02

 

Macie jakies info na ich temat, moze ktos ma takie? Bede jutro testowal jak sie @...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je kupiłem, nie liczyłem na Wielbłądy (skusiła mnie cena 2x512Mb za 300zł) i rzeczywiście nie są to Winbondy. Ale lecą sobie 233Mhz 2.5-3-3-5 przy dosyć ostrych alphach 1T w dualu 2,8v. Czyli nie są najgorsze ;) Co ciekawe powyżej 2,8 - 2,9 zwiększanie napięcia (nawet do 3.2v) nic nie daje, ale kości nie grzeją się (elixiry na 3.0 parzyły).

 

EDIT: przy lekkim poluzowaniu alph dociągam je do 247Mhz 2,9v (Goldmem). Jeszcze nie przekroczyłem 250 przy 1T i dualu, ale druga sprawa że mało się nimi bawiłem bo jestem bez grafy :D

Edytowane przez Jackass_Ass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje są na M-tec'ach i niewiem ile wlasciwie wyciagaja,bo super pi przechodzi 8m przy 440Mhz,ale prime sie wywala,a gm tez sie zaczerwieni, tyle tylko ze takie objawy sa przy ht300 i dzielnikach odpowiadajacych czestotliwosci 480/440/400 i timach 3-3-3-7 i 1T

jak bede mial czas to przetestuje na 2T i przy mniejszym ht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...