Skocz do zawartości
maslak1

Problem Z Routerem Pentagram

Rekomendowane odpowiedzi

MAm problem chyba z konfiguracja routera. Ostatnio kupilem drugiego kompa:) i polączylem 2 kompy tym routerem "pentagram cerberus", mam neo 2mb. Niby dziala, transfer w azurusie nie jest zly(po przekierowaniu portow), tylko cos strony wolno wczytuje(czasem wogule nie chce wczytac,dopiero po kilku prubach):/, wczesniej duzo lepiej. Moglbym mi ktos podac konfiguracje tego routera pod neo lub cos poradzic. z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@El dudereno szczerze doradzam Ci zakup tego routera. Ostatnio miałem szczęście/nieszczęście pracować na dwóch róznych routerach tego producenta. Niestey ale obydwa miały kłopoty z zapamiętaniem konfiguracji a przy dłuższych okresach pracy po prostu przestawały działać i pojawiała się konieczność resetu i ponownej żmudnej konfiguracji (wklepywania danych, przekierowania portów dla 4 komputerów itd).Częstym problemem było również zamulenie sieci, im więcej komputerów podłaczonych, nawet jeśli żaden z nich nic nie pobiera, powodowały ogólną padaczkę przy próbie "buszowania" po sieci. Niestey ale w necie znajdziesz trochę opinii na temat tych "urządzeń", że nie są to dobrej klasy towary. Każdemu kto zastanawia się nad zakupem szczerze odradzam i proponuję coś ze stajni Asmaxa, D-Linka(również zdarzają się trefne modele, ale ogólnie chodzą przyzwoicie).

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...