Skocz do zawartości
Tony****

Nie Dziala Stacja 3,5"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all.Mam taki problem.Po wlozeniu dyskietki 3,5" stacja jej nie widzi. Probowalem podlaczac kable w roznych konfiguracjach ale jak tylko zmienilem jakis od stanu pierwotnego wyskakiwal mi komunitkat :Floopy disc faid" wiec zgaduje ze stacja jest prawidlowo podlaczona. Czy to oznacza ze moge juz stacje wykrecic i wywalic za okno?? Nie robilem jeszcze nicv w BIOSie bo nie bardzo sie w nim orientuje..

Jesli ktos mial podobny problem badz wie co mozna jeszcze zrobic,bardzo prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows widzi stacje ale nie widzi dyskietki...przestudiowalbym opis plytki gł.gdyby nie to ze jest po angielsku!!! Ale probowal bede.Napewno napisze o rezultatach i mam nadzieje ze z Boza i Wasza pomoca uda znalesc sie blad!

 

pozdro for all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba raczej cos z kablem, albo z samym flopem. Windows widzi stacje nawet jak jej nie ma, wiec nie ma co sie sugerowac ze skoro ja wodzi to znaczy ze jest prawidlowo podlaczona.

 

pozdro.

Ta a to ciekawe że winda widzi stacje dyskietek nawet jak jej niema.Dziwne że ja mam odłonczoną stację i winda jej niewidzi,dopiero jak wepne tasme to wtedy ją winda widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a to ciekawe że winda widzi stacje dyskietek nawet jak jej niema.Dziwne że ja mam odłonczoną stację i winda jej niewidzi,dopiero jak wepne tasme to wtedy ją winda widzi.

Ano ciekawe bo jak odlaczam flopa przy dzialajacym kompie to jakos nie znika... :blink:

Jak jest wlaczony w biosie a nie ma go na kablu to jakos tez widac go w systemie. Tylko jak sie cos probuje odczytac to "urzadzenie nie jest gotowe" czy cos w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...