Skocz do zawartości
Gość -=uri=-

Word - Dodanie Spacji W Jednym Miejscu W Całym Dokumencie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam taki problem posiadam DVD stacjonarne XORO i w niektorych filmach nie czyta mi napisow, doszedlem juz dlaczego i nawet potrafie to rozwiazac ale metoda ktorej uzywam jest jebitnie zmudna :mur: i prosilbym moze o pomoc kogos z was. A o co chodzi fragement tekstu ponizej ktory jest wiodczny, moj DVD nie radzi sobie z nim:

 

00:00:01:Film Vondie Curtisa Halla

00:00:05:" Klincz "

00:00:10:Myślę o wszczepieniu sobie implanta członka.

00:00:14:Zjeżdżaj...

 

a tu ponizej tekst z ktorym moje Xoro sobie radzi:

 

00:00:01: Film Vondie Curtisa Halla

00:00:05: " Klincz "

00:00:10: Myślę o wszczepieniu sobie implanta członka.

00:00:14: Zjeżdżaj...

 

W tekscie ponizej jak widac po czasie wyswietlania napisow jest spacja bez niej DVD nie czyta napisow i radze sobie tak ze poprostu ową spacje sobie dodaje recznie w notaniku, ale szlag mnie trafia klikajac kilkadziesiat razy czy jest mozliwosc np w Wordzie po takich napisach dodac spacje w tym miejscu (po czasie wysiwetlania napisow) w calym pliku tekstowym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narqil wielkie dzieki bardzo mi pomogłeś masz u mnie piweczko ,albo czekolade kokosową nawiazujac do avatarka :wink:

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narqul jak to czytasz to moze oracujesz nowa metode bo fakt wstawia mi spacje po 2kropku ale niestety po kazdym 2kropku w tekscie i tam gdzie jest czas trwania i wysiwetlania tekstu a jak wstawi po kazdym 2kropku (w czasie wyswiatlania liter) to niestety nawet player w kompie nie czyta napisow nie mowiac juz o DVD.Zatem znow prosba da sie ograniczyc by wstawial spacje tylko po jednym dwokropku tym ostanim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod linuxem sa do tego lesze narzędzia, ale word tez moze, ja mam wersje EN wiec jest ciut inaczej:

ctrl+H - zamień

zaznacz w pocjach szukania "use wildcards" czyli użyj czegoś_tamPL, wtedy możesz uzywać m.in. ? i * do zastepowania znaków, nastepnie w polu search wpisz wyraszenia pomiedzy cudzyslowami (czyli bez nich):

"(*:*:*:)"

w polu replace:

"\1 "

 

To tyle

Edytowane przez elh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...