Skocz do zawartości
piechu83

Toshiba Satellite Pro M70-110?

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze sie wypowiedziec na jej temat?

sa rozne informacje o tej konfiguracji:/nie wiadomo w sumie ile trzyma bateria(i jaka ona jest) i jaka grafika(x600 - x700):/i jesli jest w niej hyper memory to czy pomimo wszystko grafa posiada wlasna pamiec:/i czy mozna tym hyper memory jakos zarzadzac bo szkoda marnowac ramu lapka:/

jesli ktos sie orientuje badz posiada ten model to bardzo prosze:)

Edytowane przez piechu83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie informacja pochodzi ze strony producenta, ktory podaje maksymalny czas pracy 2,43h wiec biorac poprawke podejrzewam, ze wyniesie ok 2h. co do grafiki, ati X700 to z wlasnego doswiadczenia uwazam je za bardzo dobre karty, zreszta X700 to prawie najwyzszy model mobilny (ostatni jest X800). pamiec z karty nie jest wspoldzielona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez tak sadze ALE wedlug producenta karta ta obsluguje hyper memory, a technologia ta zaklada wykorzystanie pamieci ram komputera przez grafike wiec jak to rozumiec?w wielu miejscach sa sprzeczne informacje:/raz podaja ze jest to pamiec wlasna 128 a w jeszcze innych ze jest dynamiczne przydzielana do 128:/jak to rozumiec?najbardziej by sie chcialo ze karta ma 128 i do tego dobiera sobie 128;)

pytanie tylko czy rzeczywiscie potrzeba, wedlug mnie i tak takiej pamieci nie wykorzysta a jakby nie bylo 128 z ramu zniknie i bedzie mniej na progsy itd:/

ktos sie orientuje jak to jest?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem w ofercie Toshiby to sa 2 warianty grafiki w tym modelu - albo Intela zintegrowana, albo w/w ATI x700. Intel na pelno bedzie korzystal z pamieci RAM a ATI sadze ze ze swojej. Nie wyobrazam sobie zeby w sumie najwydajniejsza karte grafiki w laptopach robili w wersji korzystajacej z pamieci RAM komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Ja bym jednak zarzucił pomysł kupowania Toshiby jako że Toshiba ostatnio nie radzi sobie z jakościa swoich produktów. Ja mam M60 i usiłuje od miesiąca odzyskać zwrot kasy ze sklepu. Powód? Tragicznej jakości panele LCD. Te z TruBrite. Z dołu ekranu, z rogów ekranu bije wkurzające swiatelko ktore dyskwalifikuje ten komputer przy ogladaniu filmow DVD oraz przy pracy nad grafika komputerowa, i to nie jest tak ze zawsze ekran rozswietlony jest na dole, tylko w jednym modelu moze byc na dole, w innym na gorze w jeszcze innym po bokach. Ogolnie chce Cie przestrzec i powiedziec ze Toshiba ostatnio mocno zeszla z jakoscia i nie polecam notebookow tej firmy.

 

Jesli chcesz kupic dobrego notebooka bo sadzac po modelu jaki chcesz kupic to chyba masz na to kase, zwroc uwage na Sony Vaio albo nowe FS Amilo. Jesli Cie stac to rozgladaj sie tez za Samsungiem - moim zdaniem najlepsze notebooki jakie mozna w ogole kupic - najlzejsze, najciensze, ale tez najdrozsze ;) .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze mnie nurtuje ten problem tez sie wypowiem.szukam i czytam i nie moge sam uwierzyc ze x700 ma wspoldzielona pamiec.ale przeczytajcie to: http://radeon.fc.pl/content.php?article.48 mowa jest o x300 ale sama technologia jest ta sama. nie wiem teraz czy wszystkie modele x700 maja hyper memory czy nie-a opisy produktow nie sa dokladne. jednak na stronie ati.com w opisie tej technologii nie ma mowy o x700 a jedynie o x600 http://ati.com/technology/hypermemory.html wkurzajace to jest bo nie ma nigdzie dokladnych opisow,czlowiek mysli ze trafila sie okazja cenowa z x700 na pokladzie a mozna sie przejechac... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodalem pytanie o pamiec tej grafy do toshiby a takze do sklepu gdzie maja kontakt z toshiba, z 3 zrodel dowiedzialem sie ze karta ta ma wlasna pamiec, skontaktowalem sie takze z osobami ktore maja tego lapka i u nich jest tak ze niby maja 256MB grafy ale 128 AGP

wyniki w 3dmarku 2001-15000 2005-2400(+-200) wiec widac ze to calkiem udana konstrukcja i mozna sobie spokojnie pograc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograc to na bank bedzie mozna swobodnie ale chodzi o to zeby z ramu nie kradla pamieci. lepiej przeciez zeby karta miala swoja pamiec poza ktora by nie wychodzila. oto kolejny opis http://www.digicomp.pl/sklep/product_info....products_id=425

pewnie wyjdzie wiec na to ze ta karta ma wlasne 128 i do tego pobiera dodatkowo z ramu. sam nie wiem czy to dobre...

 

dostalem maila od sklepu awnet.pl z taka odpowiedzia: "Witam,

Zgodnie z informacjami które posiadamy karta graficzna korzysta w m70-110 z pamieci RAM." moze nie do konca scisle ale by sie zgadzalo z tym co myslimy tutaj.

Edytowane przez kidnap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Pytanie moze troszke nie na temat, ale jaki to jest odpowiednik laptopa w USA - bo dokladnie tak opisanego modelu nigdzie tam nie moge znalesc??

 

Osobiscie chce kupic tam komputerek:

- Toshiba Satellite M45-S169 Notebook .... lub

- HP (Hewlett-Packard) Pavilion Zv6130us Notebook

ale zaciekawil mnie rowniez przedstawiony ten w temacie.

 

Chce kupic jakis model w granicach 1.000$ dla zony ale zeby byl wyposazony m.in.: w Wi-fi, Nagdywarke DVD, dobra matryce i w miare wydajna grafike.

Co sadzicie o przedstawionych powyzej??

Podroofko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...