Skocz do zawartości
Tasior

XP 1800 na kt7a raid

Rekomendowane odpowiedzi

zaryzykowałem i wsadziłem do tej płytki xp 1800 ... dodam ze mam rev 1.0 a w biodie do tej wersji nie ma słowa o obsłudze XPeków

po załozeniu procka okazało sie ze są obsłygiwane i pojawiły sie inne ustawienia w soft III

heeh

A jednak sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno zadawałem na forum pytanie czy komuś chodzi Athlon XP na Abicie KT7A v 1.0 (ja mam bez raida). I cieszę się wielce widząc tą wiadomość :D . Potwierdza się to co mówiło już kilka osób które też sprawdzały i też im się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i pojawiły sie inne ustawienia w soft III(...)

Jakie nowe ustawienia ci się pojawiły :?: Ja też bawiłem się XPekami na mojej płycie, ale jakoś nie pamiętam czy było coś nowego w biosie, chyba że coś przegapiłem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj założyłem ten nowy procesor 1700 0,13 i nie ma najmniejszych problemow w tym momencie mam mnożnik na 12 , fbs 143 tem. do 40 C

w stresie napięcie 1,65 v i zero problemow

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja jeszcze do niedawna jechałem na tej płycie i przyznam że była to jedna z najlepszych i najbardziej elastycznych pod względem różnych doświadczeń :) płyt jaką miałem do tej pory, ale tak się złożyło że miałem możliwość wymiany jej na MSI KT4Ultra-SR no i procka z Athlona 1.4 na XP2000+ za darmo acha no i tylko pamięć z 512mbSDR na 256mbDDR333mhz trochę sie zastanawiałem ale się zamieniłem :)

To znaczy podmieniłem sobie bo składałem kompa dla szkoły :):):)

Ale ze mnie świnia :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie ta płyta jest na KT133A to jak miałoby nie pójść?! Na KT7 to byłby sukces :D

u mnie na starej plycie (msi k7t pro2) czyli na kt 133 [poszedl xp chyba 1800,a el nie pamietam, tyle, ze na szynie 100 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...