Skocz do zawartości
snc

Cholerna srubka...

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zamocowac radiatorki na pamiec, wymienic paste na rdzeniu na artic silver III. Szykowalem sie tydzien do piatku. W koncu nadszedl ten kurewski 13 piatek (moje urodziny). Zdejmuje obudowe i probuje odkrecic karte. Hm. Cos ciezko idzie. Kapnelem sie ze krece nie w ta strone. Krece juz w dobra, a ta suka sie wyrobila. Meczylem sie z ta dziwka 30 minut i nic. Moze ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zamocowac radiatorki na pamiec, wymienic paste na rdzeniu na artic silver III. Szykowalem sie tydzien do piatku. W koncu nadszedl ten kurewski 13 piatek (moje urodziny). Zdejmuje obudowe i probuje odkrecic karte. Hm. Cos ciezko idzie. Kapnelem sie ze krece nie w ta strone. Krece juz w dobra, a ta suka sie wyrobila. Meczylem sie z ta dziwka 30 minut i nic. Moze ma ktos jakis pomysl?

Zazwyczaj śrubki w kompie mają kanciaste łebki co pozwala na odkręcenie ich kombinerkami/kluczykiem/albo gdy lekko przykręcone to ręką. Ja proponuje na hama odkręcić to kombinerkami, a jak nie pójdzie to brzeszczotem powolutku a napewno pójdzie :lol: :lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrazy współczucia - zdarzyło mi się już "odkręcać"( a w zasadzie próbowałem odpiłować główkę śrubki , która w trakcie operacji skapitulowała i w magiczny sposób jednak wyskoczyła) piłką do metalu a także kombinerkami(tylko dlatego cholerstwo poszło , że nie było

okrągłe i mogłem dobrze to chwycić )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh! mozna by rzec "piatek 13" :) ciesz sie ze ten "pech" trafil Ci sie przy wstepie a nie np przy sciaganiu radiatorka bo szkoda by bylo karty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko trzeba mieć rozwiertak....

Ja proponuję podważyć całkiem od spodu (podłożyć coś i docisnąć obudowę) a potem delikatnie śrubokręcikiem wykręcić i już. a jak nie pójdzie, to spróbowałbym jakoś pozbawić tę srubkę gwintu od spodu jakimiś kombinerkami.

 

Generalnie do [gluteus maximus] masz śrubki.... albo zaj.... mocną i grubą blachę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le ze sróbkami problem :) coś ty robił kłurwa że je tak dojebałes wkrętarki czy co :):):) ty zazwyczaj te sróbki są kanciate weż kombinerki i po sprawie a jak nie to za<span style="color:red;">[ciach!]</span>l raz czy dwa przez srubokręt ( krzyżak ) i póldzie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le ze sróbkami problem :) coś ty robił kłurwa że je tak dojebałes wkrętarki czy co :):):) ty zazwyczaj te sróbki są kanciate weż kombinerki i po sprawie a jak nie to za<span style="color:red;">[ciach!]</span>l raz czy dwa przez srubokręt ( krzyżak ) i póldzie :))

kolega nie wytrzymał napięcia hehehhe :)

 

Kopnij jeszcze obudowe, to się wszystko poluzuje!!! Jak babcię kocham!!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam od spodu zajebac w te srubke i wyskoczy

ewentualnie jak nie mlotkiem to chociaz punktakiem albo reczny docisk i lekkie krecenie

qrde cos ty pil ze ja wkrecales i myslales ze ja wykrecasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam od spodu zajebac w te srubke i wyskoczy 

ewentualnie jak nie mlotkiem to chociaz punktakiem albo reczny docisk i lekkie krecenie 

qrde cos ty pil ze ja wkrecales i myslales ze ja wykrecasz ??

tylko zanim chwycisz za mloteczek wyciagnij dysk z obudowy :D

-pozdrawiam-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna na siłe rozwalić gwint w obudowie krencac siłowo tą srubka wypadnie wtedy sama , dziorka si epowiekrzy mozna jakiegoś wkręcika wstawi coby karta niewypadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...