Skocz do zawartości
Aror

Co Wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

jestem wlasnie w trakcie przebudowywania swojego sprzetu komp. niedawno kupilem nowy monitorek lcd samsung... teraz mysle o zmianie karty graficznej i pamieci ramm.

teraz mam geforce2 MX/MX 400 a myslalem o jakies karcie do 250 no moze 300 zł. wpadla mi w oko http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71742285 czy to bylby dobry wybor, a moze jest cos w podobnej cenie ale ciekawszego.

A co do ramu to w tej chwili mam 288 Sdram (256 + 32) i chcialbym min. 512 ram a jesli jest taka mozliwosc to zamiana 32 ktore mam na 512 i wtedy razem mialbym 868 ram . czy jest taka mozliwosc wogole i jak to sie sprawdza. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73385174.

po tym wszystkim myslalem o zakupie karty telewizyjnej czy skystar2 2.6D bylby dobrym rozwiazaniem w domu mam kablowke aster.

Nie znam sie na tym wszystkim za bardzo dlatego prosilbym o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jaką masz reszte sprzętu. Nie uważasz, że rozpoczynanie przebudowy sprzętu od wymiany monitora na lcd to nie za dobry pomysł? Zwłaszcza jeżeli (tak podejżewam) liczy sobie on już parę latek.

Osobiście przebudowę sprzętu rozpocząłbym od zakupu nowego mobo i procka. Lub też używanych ale zwsze o skok technologiczny wyższy niż uzytkowany komp.

Edytowane przez Eskan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jaką masz reszte sprzętu. Nie uważasz, że rozpoczynanie przebudowy sprzętu od wymiany monitora na lcd to nie za dobry pomysł? Zwłaszcza jeżeli (tak podejżewam) liczy sobie on już parę latek.

Osobiście przebudowę sprzętu rozpocząłbym od zakupu nowego mobo i procka. Lub też używanych ale zwsze o skok technologiczny wyższy niż uzytkowany komp.

Swieta racja Eskan.Po co inwestowac w stary sprzęt(niwydajne juz pamięci sdram dla przykładu) zacznij od płyty na początek.Co do karty graficznej nie polecam tej którą znalazłes spójż raczej na

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wam powiedziec kiedy ja nie mam tyle kasy zeby sobie caly komp przerabiac, mialem nadzieje ze wystarczy kupno nowej karty graficznej zeby pograc sobie w lepsze gry i ramu zeby torche kompa przyspiszyc. nie musze miec jakeigos zajebistego kompa bo tez nie mam kasy teraz zeby sobie od nowa wszystko wymienaic zaczynajac od plyty glownej czy procka. chcialbym wymienic kilka rzeczy w nim, z czasem wszystko ale narazie mysle o karcie i ramie czy mozecie przynajmniej karte polecic jakas w granicach 250 zl ?

dudijack podales mi karte ktora jets warta ponad 300 zl bo na tej aukcji nawet nie osiagnela sowjej ceny minimalnej a czy jakas w granicach 250 zl ??!!

 

procesor Intel Celeron 4A, 2018 MHz (20 x 101)

karta graficzna NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (Microsoft Corporation) (64 MB)

Pamięć fizyczna 288 MB (SDRAM)

Nazwa płyty głównej Chaintech 9BIA (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM)

Zasilacz Mode com feel 300

Edytowane przez Aror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...