Skocz do zawartości
Der Mensch

Casetek Ck-1022-6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ostatnio nowej obudowy do mojego komputera szukam... w sumie zamierzam kupic trzy, jedna dla mnie, jedna dla zony (jeszcze 8 miesiecy) i jeszcze jedna na serwer plików i niskoproadozerna maszyne do pobierania danych z Internetu... cóz, moja druga polowa studiuje informatyke, do tego zajmuje sie grafika, wiec jak znam zycie projektowane do serwera 1 TB pamieci masowej nie starczy. Ergo, do takich zabawek potrzebna bardzo porzadna i pojemna obudowa.

 

I tu klops. design Thermaltake jest, jak na mój gust, porzadnie over the top, wiec raczej nie zamierzam sie interesowac. Lian Li jest nieludzko drogie, a zwazywszy, ze sprzetu i tak nikt nie bedzie ruszal, nie zalezy mi na aluminiowej obudowie. SilverStone... myslalem, ale jednak nie do konca to, czego bym chcial (aczkolwiek interesujace sa Temjiny ogólnie). Stacker i Aerocool odpadly z powodu designu - ponownie ktos powinien dostac, jak na mój gust, kopa za "estetyczny" branding - do SS na nauki, ludzie z AC i CM!

 

No i bylem w kropce... az trafilem na to: http://www.casetek.com.tw/super/ck-1022-6b.htm

Ewentualnie ze strony czeskiego dystrybutora: http://www.case-tek.cz/?page=view&id_clanku=1121694161

 

Kto to widzial? Ktos ma? Komus trafila w rece recenzja, moze uzywal? Bo jak dla mnie mozna z tego zrobic niezle cudo. Wystarczy rzucic okiem na rysunek techniczny (w instrukcji obslugi), zeby stwierdzic, ze ta obudowa da sie calkiem niezle przerabiac. Takze komponenty ma niczego sobie - np. obudowy na dyski po 4 pionowo za wentylatorem 120 mm z fitrem przeciwpylowym. W paru miejscach przerobic, nowa stylistyka przodu i daloby sie zrobic z niej, jak dla mnie, cos powaznie wybitnego. Jak sadzicie?

 

EDIT: Z podobnej obudowy, aczkolwiek w wersji -5 korzysta Aplus. Ich obudowa jest wystawiona wlasnie na 4speed.pl, 599 zl za sztuke. Calkiem zabawna rzecz.

Edytowane przez Der Mensch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...