Skocz do zawartości
GALTON

Urwany Kondensator:>

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zainstalowałem jakiś tydzień temu grę NFS MW w wersji demo jak narazie:> wszystko chodzi naprawdę pięknie do czasu aż nie wyjdę do MENU i wejdę ponownie w ten sam wyścig (czasami też inny:P) Gra zaczyna się straszliwie ciąć (przeważnie, czasmi tylko na początku i później jest ok)!! Czy winą tego moze być:

a) że jest to wersja demo?? Jednak po właczeniu gry i uruchomieniu wyscigu zawsze !! zaznaczam ze zawsze wszystko chodzi płynnie i na max detalach!!

B) winą może lezeć po winie tego że mam cały czas włączony programik uTORRENT który pracuje w tle?? (ale to chyba gra ciełaby się przez cały czas, a nie po właczeniu wyścigu od nowa??)

c) no i trzeci problem to to że ostatnio podczas montowania ARCTIC Cooling rev 3 na mojego radeona 9550 urwałem taki mały KONDENSATOREK obok GPU!! Po licznych testach w 3d MARKU i w innych grach wszystko było OK!! Pierwszy taki problem mam własnie z tą grą:P

Czy ktoś miał podobny problem ?? i czy może to być wina Karty GRAFICZNEJ??

Ps.Chyba dobre miejsce do zapytania o taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas montowania ARCTIC Cooling rev 3 na mojego radeona 9550 urwałem taki mały KONDENSATOREK obok GPU

to raczej nie od tego, ale ten kondensatorek, to na pewno nie byl tam tak sobie dla jaj, wiec moze lepiej go dolutowac?

ja juz sie w takie cos bawilem, przywrocilem dzieki temu jedna karte do zycia, a kto by pomyslal jeden malutki kondensatorek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ten kondek jak byl taki sam jak zaznaczony obok, to wcale nie byl taki maly

 

ja jak urwalem, to bylo to smd, kondek o wymiarach 0,3x0,15cm lutowalismy to w dwoch bo tego nie szlo nawet prosto na pcb polozyc

nie obylo sie bez specjalnie na te okazje skreconego grotu i pesety,

 

bierz lutke i jedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne:P karta pochodzila 3 tygodnie no i siadła:> wydawala z siebie tylko... taki wypasiony jednostajny PISK:P cichutki ale słyszalny. Po przylutowaniu kondensatorka wszystko OK. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...