Skocz do zawartości
Hazer

Winfast Pvr Tv2000 Xp Expert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moze ktos wie dlaczego po wylaczeniu WinFasta lub przełączeniu na radio kasuja sie kanały ??<_<

 

To irytujace najpierw 20 min szukanie a potem przesuwanie kanałow na pierwsze pozycje :angry:

niewiem niemam pojecia zaznaczam opcje "Faworite Channel" i nic ciagle musze je wyszukiwac i ustawiac juz białej goraczki dostaje <_<

 

Jak ktos wie to Prosze o pomoc :unsure: bo ja juz niewiem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moze ktos wie dlaczego po wylaczeniu WinFasta lub przełączeniu na radio kasuja sie kanały ??<_<

 

To irytujace najpierw 20 min szukanie a potem przesuwanie kanałow na pierwsze pozycje :angry:

niewiem niemam pojecia zaznaczam opcje "Faworite Channel" i nic ciagle musze je wyszukiwac i ustawiac juz białej goraczki dostaje <_<

 

Jak ktos wie to Prosze o pomoc :unsure: bo ja juz niewiem :blink:

Hello!poczatkowo mialem podobny problem przy przelaczaniu sie na radio z tv kanaly znikaly!po 1.po skanowaniu i znalezieniu kanalow musisz w kwadracie zaznaczyc "ptaszkiem" wybrane przez ciebie kanaly i po 2.uczynic z nich favorite channel wtedy ikona powinna zmienic sie z niebieskiego pika na czerwone serducho!na koniec ustaw sobie wszystkie programy w rzedzie np.od 1 do 10 kanalu i zakoncz wciskajac \/ na dole ekranu.to samo zrob z radiem.powinno grac.jak nie, daj znac!powodzenia! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak byś poszukał alternatywnego oprogramowania do radia :>? Ma je chyba borg tv....

 

No ok ale tu niechodzi o radio bo radio to moge odpalić z innego programu tu chodzi głównie o to zeby zapisać kanaly zeby niekasowały sie po wyłaczeniu programu bo to najbardziej mnie wnerwia <_<

 

Macie jakieś pomysły ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Próbowałeś przeinstalować oprogramowanie? Od dość dawna mam ten tuner i jakoś nigdy nie miałem z tym problemu. Dziwne bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

 

To jest obraz z mojej karty na antenie naziemnej

 

http://img289.imageshack.us/my.php?image=i...153tvn243nw.png

 

 

To jest obraz z tego samego modelu tyle ze sygnal jest podawany z kablowki

 

 

Nasow mi sie pytanie - czy na antenie naziemnej jest szansa zeby uzyskac taki obraz, albo chociaz zmniejszyc sniezenie u siebie (moze ktos ma taka karte jak ja i urzywa wlasnie anteny naziemnej ?)

 

Bardzo prosze na odpowiedz na to i pytania podane we wczesniejszym poscie ;)

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich cenach to mozna dostac - moze jakie przyklady bo przyznam ze sie na tym nie znam ;)

 

 

Aaa... - i jeszcze jakby ktos byl tak mily i podal mi jakas stronke z podanymi czestotliwosciami danych stacji telewizyjnych ;)

 

Oczywiscie czekam dalej na odpowiedz na pytanie z mojego 1 posta ;)

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Kabel antenowy - (ekranowany) ~1,80 zł za metr;

Wzacniacz antenowy - ~ 10 - 20 zł (trudno powiedzieć);

Antena naziemna - ~ 30 zł

 

Powodem złego odbioru niektórych kanałów może być położenie geograficzne. U mojej babki np. nie ma TVN bo mieszka w dołku. U mnie w domu nie ma Plus'a a w miejscowości oddalonej o 20 km już jest ;) Najlepiej mają Ci, którzy mieszkają przy granicy z Niemcami :P

 

PS. NIGDY nie bedziemy mieli doskonałego obrazu z tunera TV gdyż komputer to nie telewizor. W kompie jest zbyt duże pole magnetyczne by ograz był dobrze odbierany. Ale przecież chodzi tylko o to by sobie coś obejrzeć a nie rozkoszować się super jakością*.

 

Może warto pomysleć o karcie DVB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem panowie z zapamietywaniem programow. Czytalem wszystko co sie dalo w necie , fora, jakeis testy , wszystko , jedyne co znalazlem to pytania o ten sam problem. W koncu sam zaczalem kombinowac .... i udalo sie :)

Problem u mnie zostal rozwiazany w bardzo blachy sposob.

Zaznaczamy Poland (PAL B/D)

TV source zaznaczamy jako ANTENA ( wazne !! )

Na dole zaznaczamy auto fine tunning

Opcje Adaptive channel scanning zostawiamy jako NIE zaznaczona .

 

Skanujemy i dla sprawdzenia wystarczy wylaczyc program i wlaczyc ponownie .Oczy malo mi nei wyskoczyly jak to zadzialalo :)

 

Osobom ktorym to zadziala prosze niech odpisza , chcialbym wiedziec czy dziala ten sposob tylko u mnie czy to naprawde rozwiazuje ten mankament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem z kartą tv winfast 2000 OEM. Kupiłem ją niedawno, kanały poznajdywałem, ale niestety nie mam dźwięku. Obraz jest a dźwięku nie! Ponoć coś trzeba przestawiać w configuracji ale co nie wiem. Poza tym to zainstalowały mi się dwa programy: WinFast DTV (ikonka na pulpicie) a pilotem odpala się WinFast PVR... Czy mógłbyś mi pomóc w obsłudze tej karty?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche inny problem ale dotyczacy wlasnie tej karty. Wlasciwie to chodzi mi o oprogramowanie. Szukam takiego programu w ktorym moglbym nagrywac jakis kanal w podanym przezemnie czasie a rownoczesnie ogladac co innego. Niestety w dolaczonym do tej karty oprogramowaniu nie ma takiej funkcji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafis3 masz racje to dziala

ALe :mur: nie wyszukuje mi wszystkich kanalów na tej opcji <_< nie mam TVP1, TVP2, TVP3 olaz TVN juz sam niewiem :angry:

jeżeli chcesz oglądać kanały TVP 1, TVP 2 itp.(jeżeli odbiór masz z anteny zewnętrznej a nie z kablówki) musisz przeskanować kanały najlepiej ustaw sobie kraj wyszukiwania DANIA a nie POLSKA :rolleyes: bo jakiś azjata niewie gdzie leży POLSKA czy DANIA i dla niego to obojętne :lol: i zatwierdz ok i wtedy wyłącz i załącz będzie OK :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znowu inny problem z ta karta - korzystam ze zwyklej anteny naziemnej, i niestety nie wiem czemu znajduje mi tylko TVP3 i Polsat - ani TVN ani TVP1/2 :/ - wie ktos moze dlaczego ?

ustaw kaj Dania a nie Polska bo jakieś cieniasy pirdoły powpisywały w oprokarmowaniu częstotliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshee przed chwilą wróciłem od kumpla i zaraz qrwaaaaaa coś rozwale :-|

co za zjechany na maksa program, jaka mega kupa, no coś niesamowitego, o co w ogóle chodzi, ludzie ratujcie bo idę do niego w poniedziałek i nie mam zamiaru znów stracić nerwów

 

ten głupi program na zakresie poland nie potrafi wyszukać niektórych kanałów (tvp1, tvn)

jak zapisze to co znalazł to jest ok

natomiast po włączeniu precyzyjnego skanowania znajduje wszystko fajnie, ale po uruchomieniu ponownym programu wszystko znika f_pizdu

no coś mnie strzeli

do tego jak biore add albo edit i wpisuje zakres to program nic sobie z tego nie robi NIC

no przecież to jakaś parodia jest :-|

 

co polecacie jako alternatywe dla tego [ciach!]ianiego pvr, proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem najnowszy PVR ze strony Winfasta i wszystko teraz działa tak jak należy, teraz zastanawiam się co robiły osoby odpowiedzialne za testowanie softu dołączonego na płytach w komplecie z kartą... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshee przed chwilą wróciłem od kumpla i zaraz qrwaaaaaa coś rozwale :-|

co za zjechany na maksa program, jaka mega kupa, no coś niesamowitego, o co w ogóle chodzi, ludzie ratujcie bo idę do niego w poniedziałek i nie mam zamiaru znów stracić nerwów

 

ten głupi program na zakresie poland nie potrafi wyszukać niektórych kanałów (tvp1, tvn)

jak zapisze to co znalazł to jest ok

natomiast po włączeniu precyzyjnego skanowania znajduje wszystko fajnie, ale po uruchomieniu ponownym programu wszystko znika f_pizdu

no coś mnie strzeli

do tego jak biore add albo edit i wpisuje zakres to program nic sobie z tego nie robi NIC

no przecież to jakaś parodia jest :-|

 

co polecacie jako alternatywe dla tego [ciach!]ianiego pvr, proszę o rady

Dokładnie... ten program to KPINA! Co z tego ze wybiore sobie Polska Pal B/D czy tam Dania. Nigdy na liście niema pełnej listy kanałów! Do tego jak sądze jest funkcja adaptive channel scaning. Jednak u mnie po ponownym uruchomieniu programu wszystko jest rozsrojone! Programy niby są zapamiętane ale porozstrajane :cry: Zainstalowałem sobie K!TV. Działa wporządku. Lepszy obraz, łapie elegancko wszystko z kabla. Jedyny minus że nie obsługuje pilota :? Musze poszukać może jakiś plugin jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...