Skocz do zawartości
Zac

Problem Z Odtwarzaniem Filmu Dvix, Prosze O Pomoc...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem dotyczy tego, ze na kompie mojej dziewczyny nie moge odtworzyc filmu divx poslugujac sie progsem z mozliwoscia odtwarzania napisow. Otoz wszystko dzialalo a tu nagle best player czy all player sie wiesza i filmu nie odtwarza. Zmiwnialem kodeki czyscilem rejestr i nic. Co najsmieszniejsze odtwarza film na np. Windows media playerze ale tak wiadomo nie ma mozliwosci odwarzania napisow

W czym moze tkwic problem?? prosze o pomoc pozdrawiam

Jeszcze dodam ze przy odinstalownaiu kodeka 5.2 starsze filmy sie uruchamiaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jak w tle..

Film odpali sie wmedia playerze, ale w tej spolszczonej wersji z napisami juz nie, problem w tym zebym zrobil reinstal ale nie mam moliwosci zrobia reinstala systemu. Nie mam service packa 2 moze sciagne od microsoftu ten dodatek ale czy to w czyms pomoze kurde moze wyczycic rejestr ashampoo albo czyms takim co radzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary dziala:)dzieki....ale teraz co sie dzieje ???? w czym tkwi problem bo tak odpalac winampa a pozniej dopiero playera to chyba ostateczne rozwiazanie jak mozesz napisz mi co sie moze dziac z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary dziala:)dzieki....ale teraz co sie dzieje ???? w czym tkwi problem bo tak odpalac winampa a pozniej dopiero playera to chyba ostateczne rozwiazanie jak mozesz napisz mi co sie moze dziac z gory dzieki

hmm trudno powiedzieć, to chyba jakieś zabezpieczenie media playera :? występuje chyba od wersji 9 w winXP.

Zrób tak ja pisze Domik. Wywal wszystkie codeki, sprawdź czy film odpala, jeśli tak tzn że ciągle masz jakieś codeki w systemie, musisz się ich pozbyć.

Jak już to zrobisz, to zainstaluj FFDShow, niekoniecznie najnowszą wersje (może być jakaś z końca 2004r). TU znajdziesz starsze.

"Przeleć" też system najnowszym XP-AntiSpy :)

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...