Skocz do zawartości
mateo1977

Athlon xp 2000+ oem??? box???

Rekomendowane odpowiedzi

panowie wiem ze zaraz poleca gromy za ten watek ale jedyny podobny temat znalazlem tu http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=156...ghlight=oem+box ele to zawiele mi niemowi. poprostu mam zamiar zapodac se athlona 2000+ i wlasnie jest do wyboru box lub oem pierwszy jest o 80zl drozszy i co za tym idzie chce kupic tego drugiego .rozumiem ze roznia sie coolerem i gwarancja.jezeli chodzi o wiatrak to akorat mi niepotrzebny a co do gwarancji zabardzo nieufam im bo jezeli proc mi sie spali to znajac ich mi reklamacji nieuwzglednia a mniejsza o to. czy poza tymi dwoma faktami jest jeszcze jakas roznica , niewiem nr seryjny lepsza jakosc pewniejsze zrodlo . prosze o podpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co wiem to nie daja sknery naklejki na obudowe :evil: .

2. Nie daja pasty do wiatraka tylko jakas dziwna tasme (tysh odprowadza cieplo), ktora nie jest znowu taka zla, ale jak chcesz czesto sciagac radiotor to tasma jest bezurzyteczna (praktycznie jedno razowa - max 2).

3. Masz dluzsza gwaranje, ale to tylko teoria ;).

4. Teoretycznie w box sa de besciaki z danej serii, ale jak to w praktyce to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten coolermaster którego dają to tragedia! Jest tak głośny...że lepiej nie gadać :P.

wlasnie wiem i on mi potrzebny jak dziura w zebie bo mam wiatrak w miara dobry i narazie na zaden inny niezaminie (cisza ponad wszystko) ale jezeli by sie okazalo faktem to ze te athlony przechodza jakas selekcje i te box sa w czyms lepsze to bym to wybral ale jezeli mam kupic tylko dla wiatraka to poco mi ( niebede dawal komus ruzgi pod choinke{glosny wiatrak})bo co znim zrobie innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...