Skocz do zawartości
Derwisz

Pomoc W Wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dylemat, zakupilem nowa płyte IS-7, i teraz fundusze ktore rodzic mi przeznaczyl na pamiec sa ograniczone. Stad moje pytanie czy kupic jedna kosc 512, czy kupic dual 2x256, o czasie 3. Bardzo prosze o doradzenie mi, co bedzie bardziej optymalne, napewno bede chcial podkrecic procesor jest to PIV 1.6a, mysle ze na tej plycie mi pojdzie. Pytanie tylko o tą pamieć?

 

Pozdrawiam All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat, zakupilem nowa płyte IS-7, i teraz fundusze ktore rodzic mi przeznaczyl na pamiec sa ograniczone. Stad moje pytanie czy kupic jedna kosc 512, czy kupic dual 2x256, o czasie 3. Bardzo prosze o doradzenie mi, co bedzie bardziej optymalne, napewno bede chcial podkrecic procesor jest to PIV 1.6a, mysle ze na tej plycie mi pojdzie. Pytanie tylko o tą pamieć?

 

Pozdrawiam All

Ja też miałem taki dylemat i niestety wybrałem dual z którym są tylko same problemy :-/ Przedewszystkim w bardzo małym stopniu zwiększa wydajność ( chyba tylko 2-4% szybszy zapis ) zmiejsza możliwości podkręcania FSB poniewarz kości działające w dual są dosydz kapryśne a lepiej mieć większe FSB niz dual ;-) i przedewszystkim będziesz miał zajęty o jeden slot więcej. Najlepiej zrobisz jak zamiast kupic dual 2x256 kupisz 512 MB jakieś dobrej firmy i wyciesniesz z swojego kompa znacznie więcej :-) Edytowane przez Fazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcialbym dawac kolejnego n00bowskiego tematu , ale mam apetycik na dobre ramce pod choinke. Myslalem nad patriotami 2-2-2-6 (400mhz) kosztujacymi 680 zlotych. Widzialem tez twinmosy na BH5 (podobnia b.dobre 2-2-2-6 przy @250 ) , ale wygladaja "niepozornie" , a i cena nizsza - 500 zlotych za 1gb ( uzywane) .

 

Jaki pamieci byście polecili?? Nie znam sie na tym za bardzo , czytalem tutaj o tych pamieciach , ale nadal nie wiem jaki model wybrac ;/ Wszedzie mowia jak to sie dane pamieci kreca . Czy kupic ktores z tych ktore wymienilem czy moze zupelnie inny model? Widzialem tez OCZ ale przy porownywalnych timingach sa drozsze ;/ A diodki w corsairach mnie nie kreca tak mocno , zeby za nie przeplacać

 

Prosilbym o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...