Skocz do zawartości
wrobsipl

Czy Jest To Możliwe (wifi)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów mam takie zapytanie do znawców tematu.

 

Otóż mam internet bezprzewodowy od providera lokalnego taka tam sobie firma. Podczas instalacji spisali z mojej

sieciówki adres MAC, i tak dalej numery ip i inne. Moje pytanie to czy można na innej karcie sieciowej w innym miejscu

(powiedzmy w innym domu oczywiscie w zasiegu nadajnika) użyć innej karty sieciowej i wykorzystać program do zmiany

MACa pod windowsem na taki sam jaki jest u mnie w kompie i wpisać te same adresy ip jakie podano mi podczas instalacji.

 

1. Czy bedzie można sie podłaczyć w ten sposób do sieci? (czy wogóle jest to możliwe)

2. Czy wtym samym czasie dwa kompy na jednym MACu będą mogły być podłączone do internetu poprzez siec tej firmy

3. Czy jest to wykrywalne przez tamtą firme providera

4. Jesli nie w ten sposób to jak jeszcze można (dzielenie łącza odpada, chodzi mi tylko o bezposrednie podłaczenie, takie ukryte)

 

Niewiem czy wszystko zrozumiecie prosze o pomoc :-|

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj dokladnie umowe i poszukaj tam czegos pod katem dzielenia lacza, czy mozesz czy tez umowa milczy na ten temat.

 

pozatym technicznie mozliwe do wykrycia, ale z praktyki wiem, ze nikt nie pilnuje tak dokladnie sieci zeby to wykryc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym technicznie mozliwe do wykrycia, ale z praktyki wiem, ze nikt nie pilnuje tak dokladnie sieci zeby to wykryc.

Za wyjatkiem firm "KRZAK" ktore tylko czyhaja by wlepic komus solidna kare za dzielenie lacza bez zezwolenia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...