Skocz do zawartości
pawel5000

Co O Tym Sadzicje Soltek+celeron 600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar kupic cos takiego www.allegro.pl/show_item.php?item=74400835 plyta soltek sl-65jvb +celeron 600 mhz gdyz moja stara plyta padla calkowicje przedtem mialem PII 333 podkrecony do 416.Co sadzicje o tej plycje i celku i czy cos wiecej da sie z niego wyciagnac niz to 600 mam do wydania 60 zl chyba ze doradzicje cos innego w tej cenie.Komputer sluzy do netu i do starych gierek dla dziecka :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy wprawe trzeba miec ? wg mnie to wiecej szczescia bo oglnie to wystarczy fsb ustawic 100mhz i zobaczyc czy wszystko jest ok , jezeli komp dziala stabilnie to cieszymy sie podkreconym prockiem,a jezeli nie to mozemy zwiekszyc napiecie na procesorze ale gora o 0,1v tzn mozna wiecej ale ja wolal bym nie ryzykowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!!

Ustaw FSB na 100 MHz, jeżeli nie pójdzie, a twoja płyta ma mozliwość podnoszenia napięcia to stopniowo w górę i testowanie czy jest stabilny. Polecam PRIME95, jak i przyłączyć się do projektu SETI@Home ( wszystko jest na forum ), napewno te programy pomogą w ustaleniu stabilności procka po podkręceniu!!

Miłej i owocnej zabawy życze!!

 

PS. Pozdro dla wszystkich... szczególnie dla tych, którzy dziś obchodzą imieniny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj :)

Ja mam tak jak w podpisie, odpalalem go na 1Ghz ale na 2,0v, zyje do dzisiaj wiec nie przesadzajcie z tym 0,1 max zreszta ta plyta pewnie ma mozliwosc zwiekszania co 0,5v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...