Skocz do zawartości
Gumis7777

Sapphire X800 Gto 2 Dziwny Błąd ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki dziwny problem z karta Sapphire GTO2 uzywam programu TRIXX dostarczonego z plyta do podkrecania .

 

Na normalnym chlodzeniu karta podkreca sie na rdzeniu do 573, a na pentagramie 80Cu dochodzi do 639 Pisze tylko o rdzeniu ,pamiec jest na 610 spokojnie .

 

Mam taki dziwny blad

 

Na normalnym chlodzeniu moge ustawic maxymalnie 573 i karta jedzie na takich ustawieniach i nie wlacza sie vpu recover ani nic wszystko smiga,ale jak przelozytlem pentagrama vpu juz mi wyywal jak probuje ustawic wiecej niz 500 na gpu ,karta sie kreci o wiele wiecej ale niemoge tego ustawic ? Dlaczego na zwyklym chlodzeniu jest git a na pentagramie robia sie takie jazdy ???

 

Przypominam ze na pentagramie poszla mi na 639 spokojnie w TRIXXie ,ale niemoge ustawic wiecej jak 500 ??? Na normalnym chlodzeniu ,moge spokojnie ustawic 573 ???

 

Niekumam oco chodzi ,pentagrama zakladalem 3 razy juz i zawsze tak samo.

 

Uzywam najnowszych Catalysow

 

HELP

 

:mur: :mur: :mur:

 

 

ps.Wyłączałem już vpu recover na pentagramie powyrzej 500 jest zwiecha ,a na normalnym chlodzeniu spokojnie 573 ???

 

pasta Arctic silver 5

Edytowane przez Gumis7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmierzylem ATI TOOL 0.25 beta 10

 

To sa moje max wedlug ati tool az do restartu kompa.

 

Core 648

 

Memory 612

 

CPU : Pentagram 80 Cu + Pasta Arctic Silencer 5

 

Pamięci : "OCZ BGA Radiatory BGA Cu 8 szt"

 

Sterowniki XG Warcat 5.11 XT

 

ALe co ztego jak stabilnie niemoge wyjsc wiecej niz 500 na GPU ,bo sie wlacza vpu recover. Pamięci trzymaja na 612

 

niewiem oco loto ztym gpu ?

 

 

A moze to wina ze wiatrak pentagrama jest podlaczony do innego zasilania .Standardowy byl podlaczony na karcie,a ten ma szersza koncowke i przez to program niemoze regulowac predkosci wiatraka i dlatego ta blokada !?

 

Aha na rdzeniu 500mhz karta ma temp 51 C wedlug riva tuner potem zwis !?Czy to moze byc jakas blokada specjalnie zrobiona przed zdjeciem fabrycznego coolera ?

Edytowane przez Gumis7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...