Skocz do zawartości
cobiq

Aktalizacja Biosu

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie chce to zrobic i mam plyte GA-7ZXE na chpsecie via kt133a i na stronie producenta [http://www.gigabyte.com.tw/Motherboard/Support/BIOS/BIOS_GA-7ZXE.htm] sa dwa jakies pliki to ktory mam sciagnac i jak zrobic by nie zje... tego please help czy moze ktos mi powiedziec dostadnie bardzo bym bylk wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy...

Zeby nie "zje..." poczytaj opis jak wgrac bios na stronie producenta lub na forum albo tez na google, jest tego wszedzie pelno, a skoro nie chce Ci sie szukac to znaczy, ze nie potrzebny Ci nowy bios.

Edytowane przez Kolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy...

Zeby nie zjebac poczytaj opis jak wgrac bios na stronie producenta lub na forum albo tez na google, jest tego wszedzie pelno, a skoro nie chce Ci sie szukac to znaczy, ze nie potrzebny Ci nowy bios.

jak jest mi nie potrzebny !!! wrrr najlepiej napisac ze mozna poszukac wrrrr przeciez znalazlem i sie pytam ktory mam plik sciagnac a stronka jest po angielsku a nie jestem na poziomie jakims zebym rozumial wszytkie slowa moze ty mi ja przetlumaczysz i sie nie wymadrzaj !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest mi nie potrzebny !!! wrrr najlepiej napisac ze mozna poszukac wrrrr przeciez znalazlem i sie pytam ktory mam plik sciagnac a stronka jest po angielsku a nie jestem na poziomie jakims zebym rozumial wszytkie slowa moze ty mi ja przetlumaczysz i sie nie wymadrzaj !!!

sciagnij plik fb. ma nowsza date wydania. i tyle. tam powinien byc bios i program wgrywajacy. skopiuj to na dyskietke, uruchom z tego komp - i dzialaj! Edytowane przez kozel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mi jeszcze ktos powie ktore uaktualnienie do karty gf2 mx400 64 ram bez tv-out i jakiego programu uzyc do fleshowania z gory dzieki bo tam jest ich bardzo duzo i nie wiem ktory wybrac z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...