Skocz do zawartości
Gość lechu1777

Mouse Rate Switcher

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

elo. Chcialem sobie zmienic szybkosc odswiezania portu usb tym programem ponoć spox do myszek i w ogóle. Zmieniam na 250 a nawet 500hz potem programem Mouse Rate Cheker sprawdzam ile jest hz a tam normalne 125hz i ani herca więcej, czyli standart. CO JEST? Ja chce mieć 500hZ!!!!HELP. Reinstalka porgramu do zmiany nic nei dała. W programie do zmieniania pisze że jest obecnie 500/2ms a ja sie smieje bo to nie prawda:/

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

NIE :D :D Ale ponoć tym programem nie trza:P Ok spróbuje. A możesz zapodać linka do tej instrukcji ! PLX bym był wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Lol właśnie :D:D Ja znalazłęm plik usbport.sys który trzeba zamienić z orginalnym w trybie awaryjnym, zrobiłem to i nic... :/ 123Herce jak sparadzam i koniec :| Co jest <??> Mysza moja jest na USB Bluetooth(chyab tak to się pisze) LOGITECH MEDIA PLAY. Help bo mysza 500herc byla by lepsza:P 2ms:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program zmienia czestotliwosc portu USB. Przy myszach bezprzewodowych to nic nie daje, poniewaz mysz i tak wysyla do odbiornika sygnal z czestotliwoscia 125Hz (albo mniej, zalezy od modelu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...