Skocz do zawartości
Andrz3j

Blueconnect I Bluescreen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z karta sony ericssona GC89 komp:

Athlon 64+ 3000 MHz

Płyta Gigabyta

Ati Radeon 9550

Adapter PCI-> PCMCIA Ricoh

 

Cały komp chodzi ok. ale w momencie próby połączenia sie z netem (czasami nawet się połączy) ale od razu wyskakuje bluescreen. Sprawdzałem zarówno na oryginalnym programie blueconnecta do połaczeń jak i Sony ericssona manadzerem połaczeń..

 

Co może być winne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z karta sony ericssona GC89 komp:

Athlon 64+ 3000 MHz

Płyta Gigabyta

Ati Radeon 9550

Adapter PCI-> PCMCIA Ricoh

 

Cały komp chodzi ok. ale w momencie próby połączenia sie z netem (czasami nawet się połączy) ale od razu wyskakuje bluescreen. Sprawdzałem zarówno na oryginalnym programie blueconnecta do połaczeń jak i Sony ericssona manadzerem połaczeń..

 

Co może być winne??

Na tym procku sam sprawdzalem - dzialac powinien... Nie znam jedynie specyfikacji Blueconnecta, bo instalowalem to z IPlus'a i dziala na 100%!!

Moze najpierw zainstaluj modem i sproboj stworzyc dial-up przez ten modem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sprawdź czy nie ma jakichś konfliktów sprzętowych. Potem sprawdź w instrukcji do modemu procedurę instalacji. Przeważnie jest wymóg aby oprogamowanie do modemu instalować _przed_ fizycznym podłączeniem karty do kompa. Jeśli tak jest wywal wszystko i zainstaluj od nowa. Koniecznie najnowszą wersję oprogramowania (obiło mi się o uszy, że to w zestawie nie jest zbyt dobre). Co do adaptera to nie powinno mieć znaczenia. Sam miałem Merlina U530, który też jest wybredny podłączonego przez przejścówkę do stacjonarnego peceta AMD i nie było żadnych problemów sprzętowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...