Skocz do zawartości
sebox

Router Do Neostrady?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy router / modem DSL Linksys nadaje sie do neostrady? Mam pewne watpliwosci, bo z tego co czytalem neostrada to ADSL, po za tym wejscie WAN ma tylko na RJ-45. Jezeli jednak sie nadaje , prosze odpowiedziec gdzie mozna kupic taka przejsciowke z RJ-11 na RJ-45? Szukalem na allegro i w google. Ewentualnie jak ja wykonac za pomoca zaciskarki?

 

Przyszlo mi do wlasnie do glowy inne rozwiazanie. Modem od neostrady ma wyjscie USB do komputera, a ja znalazlem na allegro przejsciowki z USB na RJ-45. Czy w ten sposob mozna polaczyc go z tym routerem? Czy to by dzialalo?

Edytowane przez sebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewod telefoniczny do gniazka i routera

skretka prosta do routera i kompa i juz :P

teraz przegladarka

konfig i masz internet

P.S.

nie bardzo czaje po co tobie jakies przejsciowki?

pomylenie z poplataniem

Edytowane przez avecezary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male nieporozumionko :P

napisales ze masz router/modem czyli Wash&Go

w takim wypadku do WANu musisz miec RJ11 a do LANu RJ45

jesli masz oddzielne urzadzonka

to w modemie jest USB i RJ45 albo tylko USB ( sa i inne ale tu nie wchodzi w gre)

napisz jaki masz model i po krzyku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki to model, bo to nie ja mam tylko kolezanka. Nie mam w tej chwili za bardzo z nia kontaktu. Mialem sie dowiedziec i przyjechac zrobic. Wiem tyle, ze to router/modem Linksys. Wejscie WAN ma RJ-45, to samo LAN (oczywiscie). Modem do neostrady ma wejscie RJ-11 i wyjscie USB. No i dlatego pytam o te przejsciowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moze to byc modem/router ^^ !!

pewnie ma routera

wejscie do WANu musi pasowac do wyjscia :P

lol

jesli to ma byc DSL to idzie po lini telefonicznej

czyli musi miec RJ11

jak nie ma to ma router i tyle

to jest takie pisanie sobie a muzom musisz wiedziec co ONA ,ma bo tak to sie krecimy w kolko

takiej przejsciowki nie ma nie bylo nie bedzie bo nie jest potrzebna !!!

odsylam do podstaw sieci WAN i LAN

sprawa jest banalna ale musisz podac konkrety a nie ktos cos ma linksys robi sprzetu sieciowego setki pod marka cisci i linksys :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dowiem sie w najblizszym czasie. Z ta przejsciowka sie juz zdarzylem dowiedziec. Wyglada na to, ze masz racje. Jedynym "wyjsciem" jest kupic modem z wyjsicem RJ-45 (co w sumie odpada ze wzg na koszty) albo sprzedac router i kupic inny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...