Skocz do zawartości
whiller

Jeden Obraz Na Dwoch Monitorach

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm nie wiedzialem gdzie to wrzucic, ale wydaje mi sie, ze to problem z oprogramowaniem a nie ze sprzetem. Mianowicie, podlaczylem dwa monitorki LCD do mojej karty graficznej ( 9800 Pro ) i chcialbym sobie ogladnac film na nich ... ale problem jest nastepujacego typu, ze niestety na drugim monitorze mam tylko przedluzenie pulpitu z 1go monitorka ... i nie mam pojecia jak zrobic cos takiego, ze obraz jest rozciagniety na 2 monitorki. Przeszukalem juz naprawde duzo grup dyskusyjnych w poszukiwaniu odpowiedzi i nic nie znalazlem, moze ktos z Was jest w stanie mi pomoc ? :)

 

Pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem: rzedłużenie pulpitu....

 

Ja na nvidi ustawiałem klonowanie (tv + monitor) potem sasiadujaca w poziomie no i tv i monitor twozyly jakby jeden dlugi ekran. Tyle ze jest pewien problem z odtwarzaniem np. divxow. Znaczy sie jesli dasz w odtwarzaczu pełny ekran to bedzie sie wyswietlal tylko na jednym monitorku. (w nvidi wybierasz ekran do odtwarzania filmow) Zamiast tego spróbuj rozciagnać maksymalenie okno tak by zakryło oba ekrany, ja nie pamietam ale to mi sie chyba udalo... Pozdrawiam ale nie jestem pewien czy pomoglem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, probowalem szczerze mowiac tak robic, zanim napisalem tego posta ... film wyswietla sie na jednej polowie ekranu (tam gdzie powierzchnia okna playera zajmuje wiecej miejsca). A z przedluzeniem pulpitu to tak ... ze np. na jednym monitorku przegladam sobie stronki w Firefoxie, a na drugim ogladam film ... :)

 

Tak wiec, dalej czekam na pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...