Skocz do zawartości
pcmaniaczek

Winfast Expert Tv 2000 Xp I Brak Tvp 1

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ...

 

A wiec na pierwsze pytanie nieznam odpowiedzi poniewaz ja łapie TVP 1 na zwykłej antenie i niemam problemów.

 

A co do pasów na ekranie to obawiam sie ze rowniez niemam dobrycgh wiadomosci.. poniewaz nieda sie ich zlikwidować sa one spowodowane zakłuceniami sygnału na karcie przez urzadzenia w kompie (pole magnetyczne chyba :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok poradziłem sobie,w ustawieniach włączyłem opcje auto tune fine czy jakoś tak :P i jest tvp1 ale pasy dalej są :P widocznie wina 30 metrowego kabla i podpięcia drugiego tv :)

 

 

ale zauważyłem inny problem,czasami dźwięk sie wycisza a potem zgłaśnia samoczynnie, nie jest to ściszenie maxymalne !!, takie o jakieś 15%-25% ......

 

może to wina tej opcji auto tune fine ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizje kablową autocom i nie odbiera mi tvp 1 ,telewizor podpięty do tego samego kabla widzi ten kanał bez problemu !

i co jest powodem pasów ?? na ekranie ?

Co do zakłóceń to też je mam i chyba trzeba zaekranowac kartę Telewizyjną. Mam zamiar to zrobić ... ale po świętach.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze mamy wspolne problemy to sie dołacze kurcze zakupiłem ta karte niedawno mialem wczesniej Aver TV 007 ale te wolne przelanczanie kanałow to straszna porazka. i dlatego zdecydowalem sie na zmiane z gorszego na jeszcze gorsze .. mam na kazdym kanale pasy wypytałem wszystkich co by to moglo byc jeden mowil ze nie ma masy , drugi poprzekladaj karte w inne PCI i jeszcze inne sposoby wyczytalem na forum , w sklepie mialem 2 taka sama karte i takie same pasy sa wiec czego to jest wina bo juz mi rece opadaja.. z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze mamy wspolne problemy to sie dołacze kurcze zakupiłem ta karte niedawno mialem wczesniej Aver TV 007 ale te wolne przelanczanie kanałow to straszna porazka. i dlatego zdecydowalem sie na zmiane z gorszego na jeszcze gorsze .. mam na kazdym kanale pasy wypytałem wszystkich co by to moglo byc jeden mowil ze nie ma masy , drugi poprzekladaj karte w inne PCI i jeszcze inne sposoby wyczytalem na forum , w sklepie mialem 2 taka sama karte i takie same pasy sa wiec czego to jest wina bo juz mi rece opadaja.. z gory dzieki za odpowiedz.

podobno trzeba zastosowac tłumik lub wzmacniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zauważyłem inny problem,czasami dźwięk sie wycisza a potem zgłaśnia samoczynnie, nie jest to ściszenie maxymalne !!, takie o jakieś 15%-25% ......

 

może to wina tej opcji auto tune fine ?

 

Mi rowniez sie scisza i niezauwazylem zeby ktos ten problem rozwiazal choc wielu go ma wiec raczej trzeba czekac na nowe PVR a puki co jak nie masz problemow z PVR-em z plyty to go instaluj tam dzwiek jest ok ale sa inne problemy Mi np. nie pamieta nazw kanalow zaraz po wyjsciu z opcji resetuje sie i zamiast POLSAT mam znow CH5 ale wole to jak to sciszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...