Skocz do zawartości
erOl

Thermaltake Golf 325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktos mial stycznosc z tym radiatorem !!??

Nigdzie nie moglem znalezc jego recenzji, testow.

Musze cos zakupic miedzianego na moj procek ale musze znalezc kompromis pomiedzy wydajnoscia a wielkoscia, poniewaz jestem szczesliwym posiadaczem obrzymiej obudowy midi tower :D, w ktorej siedzi abit nf-7 z socketem praktycznie przy zasilaczu!!

Gdybym posiadal inna bude nie mial bym watpliwosci a tak niestety musze szukac!

 

Chcialem Pentagrama 80Cu niestety jest obawa ze sie nie zmiesci ,chcialem Thermalright Slk 947u tez sie nie zmiesci :D

 

Juz chcialem bude zmieniac to raz ze sie nie zmiesci pod biurko medium tower :D a dwa strasznie koszty sie zwieksza :(

 

Tak wiec co to za ustrojstwo jak chlodzi itp!? http://allegro.pl/show_item.php?item=75135533

 

Z gory dzieki za wyrozumialosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to weź A.C. Freezer 64 pro napewno duzo wiecej wydajny niz te miedziane [ciach!]o :)

a do bydy powinien się zmiescic :D

Freezer 64 pro na Socket A? To chyba trzebaby z przerabianiem zapinki kombinować :P.

 

Ten cooler przypomina te starsze coolery thermalrighta... Ja bym napewno w nim pod wentylator wsadził jakies silikonowe pochłaniacze drgan (chociażby własnej roboty) bo ta blaszka do której przykręca sie wentylator wygląda na taką co lubi sie trząść ;).

 

Co do problemów z montażem innych coolerów... ja bym mimo wszystko zainwestował i zmienil obudowe.

Edytowane przez spider2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...