Skocz do zawartości
Pan_Wykałaczka

Telewizor Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko będzie dostać dobre 32" za taką kwotę, niestety wielu użytkowników było nie zadowolonych z działania modelu le32t51, jeśli byś chciał się na niego zdecydować to radzę dobrze obejrzeć przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie podepne pod temat, zamiast zakladac nowy...

Tez obecnie poszukuje dobrego telewizora LCD (plazma odpada ze wzgl. na niedoskonalosc technologii jak na dzien dzisiejszy...) - kwota ok.5000zl. Dodatkowym plusem bedzie srebrny kolor frontu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem Tobie, że ten samsung to słaby Tv. Nowy LG już trochę lepiej, po dołożeniu 1 tyś można by coś sympatycznego zacząć szukać.

to ty mi powiedz w czym niby jest słaby...? bo ja słabości w nim nie widze jak na razie. a troche sie rozgladalem zanim sie na tego samsunga zdecydowalem. i LG odpadlo na samym poczatku, chocby dlatego ze nie mialo tylu funkcji co samsung, i matryca badz tuner kjowe, słaby obraz LG mialy w porownaniu do samsunga.

 

pozatym chlopie - powiedzial 4500. to juz pewnie wyczesywal, a ty mu jeszcze kazesz wytrzasnac 1000? oO

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Samasung serii t 51

to najsłabszy model tego koncernu.

Na najwolnijszą matrycę

Najwolniesze procesory ruchu, słaba czerń , duze smuzenie, nawet z HD lekko smuży .

w przypadku LCD zależność jest okreslona ceną.

Im nizsza cena tym tańsze elementy , wieksz smuzenie, gorsza matryca , mniej szczegółów na ekranie.Zostajac przy syndromie jedynaka - w domu wszystko gra inaczej - najważniejsze abys Ty był zadowolony.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...