Skocz do zawartości
Emperator

Czy To Prawda?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda ze najnowsze tusze w drukarkach HP są chipowane(tzn. zabezpieczane przed ponownym użyciem po nabiciu katidża) Chciałem kupić HP, ale ta wiadomość od sprzedawcy mną wstrząsneła. Co tu robić. Chciałem Canona ale kumplowi 4 miesiące po zakupie zepsuła się głowica i drukarka do wyrzucenia. Nie wiem co o tym mysleć?

Edytowane przez Emperator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem ponad miesiąc temu tusz HP 78 - napełniałem tydzień tem i jedyne co się stało to to że przez jakiś tydzień podczas drukowania świecił się na czerwono przycisk copy :) drukarka PSC950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem jedynie o wprowadzeniu regionów do tuszy HP tak samo jak to jest obecnie z dvd. Czyli na najnowszych drukarkach kupionych w europie nie bendą działały tusze z USA.

Zastanawia mnie tylko jaki jest w tym cel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.

Mam dwie drkarki 5550.

Kupilem tusze w buteleczkach, sam napelnialem. W starszej dzialalo do czasu; w nowszej 5550 (pojemniki 56), nie wykrywalo kartidza i nic nie pomaga, na razie drukuje na kolorowym, jeszcze musze wyprobowac metode alternatywnego resetowania czipa ale podobno to malo co da. Na tej starszej drukarce tusz, ktory kupilem sie zaczal rozmazywac, a po czasie drukarka go juz nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...