Skocz do zawartości
lord_gregor

Pentagram Cerberus Adsl Wifi Problem Z Upnp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam router od tygodnia, neo+ działa wysmienicie na obu podłączonych komputerach, tylko nie mogę łączyć się teraz z sieciami p2p. Przeczytałem, że wystatrczy mieć aktywne UPnP by router automatycznie przekierował odpowiednie porty dla danego programu, więc zastosowałem się do podanych wskazówek

 

http://fp.mgillespie.plus.com/upnphelp.htm

 

W tym linku zrobiłem wszystkie kroki tak jak trzeba jak sądzę ale cały czas nie działa mi ta opcja

wyglada to tak:

Dołączona grafika

 

Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Wersja mojego routera to

System Name : router

RAS F/W Version: 3.40(WS.1)a10.14.2.21 | 7/14/2004

DSL FW Version: TrendChip, FwVer:2.21.4_A_SI HwVer:T36.F20_1.1

Standard:Multi-Mode

 

Jeżeli to mój router jest jakiś ubogi to czy wiecie jak przekierować te porty, gdyz w necie nie ma instrukcji dla wersji mojego modemu, a to menu wyglada tak:

 

Dołączona grafika

 

Bardzo wdzięczny będę za wszelką pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz może jak mam ten DMZ włączyć?

Za bardzo nie widzę w opcjach takiej funkcji choć w instrukcji ogólnikowo jest napisane że urządzenie ma funkcje virtual server z możliwością skonfigurowania DMZ... tyle ze ja nie wiem jak tę strefę skonfigurować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba konfigurowac tylko wlaczyc a gdzie jest to u ciebie sorki ale nie wiem musisz manual pociagnac albo przejzec wszystkie opcje administracyjne na routerku

DMZ przekierowuje wszystkie porty na raz

 

waz pod uwage ze nie kazda aplikacja potrafi skorzystac z Universal Plug & Play :(

czyli musisz to zrobic recznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale chyba nie obejdzie się bez pomocy technicznej bo w users manual tylko wspomnieli ze dana opcja jest, nie wysilili się jednak zeby w aplikacji routera dać do niej jakikolwiek odnosnik :)

Co do ręcznego ustawiania UPnP to na szczęście dc ma odpowiednia opcję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...