Skocz do zawartości
Ikceduh

Pc Nie Widzi F Po Formacie C ....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem... przed formatowaniem dysku C wszystkie swoje dane zapisałem na dysku F, po wgraniu XP

komp nie widzi dysku F ......... Jak mam go zreanimować???? Może coś w biosie ? tylko coooooooo ?

 

Jestem kiepski w te klocki będe wdzięczny za info z opisem jak dla blondynki :-)

Pozdrawiam wszystkich

Ikceduh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak mam podać te dane? Jestem totalne 0 jak chodzi o kompy, zrobiłem zamiane tasiemek między cd a dyskiem f i komp dalej nie znalazł tego dysku zaczynam podejżewać ,że padł dysk i stąd problem, tylko czy czy dysk może się uszkodzić przy formatowaniu innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wszystkie napędu są widziane w menedżerze urządzeń ?

menadżer urządzeń otwiera się tak wejdź do panelu sterowana > Narzędzia administracyjne > Zarządzanie komputerem > Menadżer urządzeń > Stacje dyskow (czy liczba zainstalowanych fizycznie urządzeń jest równa liczbie urządzeń widocznych w menedżerze) jesli tak to, wejdź do panelu sterowana > Narzędzia administracyjne > Zarządzanie komputerem > Zarządzanie dyskami i sprawdź czy jakaś z partycja nie ma punktu montowania czyli przy której partycja obok nazwy brakuje nawiasu z zawartości np: (C:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może walnę zbdurę

ale czy nie miałeś np wcześniej win xp z sp2 a teraz masz sp1 lub wcale?

wydaje mi się (z mocnym naciskiem na wydaje) że kiedyś miałem taki problem i instalka sp2 pomogła.

ale moze być że to było w nt i instalacją sp6 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to podepnij ten dysk u kolegi/znajomego, który ma XP i wtedy zobacz. Jak będzie widoczny to przegraj dane na inną partycję/dvd/cd, a tą formatnij (albo utwórz od nowa, jeśli potrafisz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w menago znajduje mi dysk lecz po wejściu w mój komp dalej jest tylko ten C, nie ma F i nawet D...

a żeby było śmieszniej to wcieło mi dzwięk a karta jest w płycie... a sterowniki gdzieś wsysło...

po prostu w łeb sobie palnąć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...