Skocz do zawartości
luk1401

Pentagram Freezone Qvc-120cu+ I Chieftec Da-01sl-d

Rekomendowane odpowiedzi

Wiciagnij zasilacz na gore obudowy. Gdyby brakowalo 3 mm to moznaby z gory podpilowac albo przyciac radiator. Sam mialem taki problem z QVC-100. Jesli za ciasno az o 1 cm to pozostaje zmienic miejsce polozenia zasilacza.

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzik86 może mieć racje

 

kiedyś na THG czytałem że mieli problem z pentagramem, który akurat u nich zachaczał o radiator na NB i poprostu lekko wygilei finy, wydajnośc oczywiście niespadłą w chłodzeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh .. przeciez on ma big towera ...

 

do autora:

jaka plyta glowna?

 

o co ci chaczy? o te blache w chiefie u góry? wytnij jesli tak .. o radiator na NB? wygnij ...

nie podales szczegołów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem,tyle ze 120CU znalazlem za 80zeta wiec i tak okazyjnie,jak po 95 chodza 100CU...no nic,chyba kupie 100CU,troche glosniejszy bedzie i te 3stopnie w plecy ale nic nie bede musial wycinac i kombinowac zwlaszcza,ze przed swietami duzo czasu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100cu + jest optymalny bo jak sa za male to robia duzo obrotów na małym napieciu i słychac a jak sa za duże totyle tłocza powietrza ze sie odbija od tych falowanych zeberek robiac szum

 

no tak mniejwiecej, najlepiej ogólnie miec wiatraki niskoobrotowe i regulowane od 5v.

 

freezer64 pro tez ma np głosny wiatrak który zredukowany jest na 5v i dobra konstrukcja gumowych zaczepów co sporo chałas zmniejsza ale niektórzy i tak kupuja na niego akase lub ac 92 co robi tam koło 16db bez drgań :P

 

ps: freezer ma wysoko obrotowy wentyl na niskim napieciu i wmiare cichy, ja na niektórych chłodzeniach od grafy, co pozwala utrzymac efektywne chłodzenie i nizsze temp

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi stary wlasnie powiedzial,ze mi kasy jednak nie da wiec pentagram odpada...pozostal mi box +jakotakie wietrzenie budy + otwarcie budy...jak mi box utrzyma durona na vcore 1.75V i okolo 2300MHz(bo taki mialem zamysl) to bedzie sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...