Skocz do zawartości
marceliiiii

Problem Z Startowaniem Kompa Z Cd

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam nagrywarke benq dwd podłączoną pod secondary master oraz cd lg podłączonego pod first slave , i nie wiem czemu ale jak ustawie żeby komp startował z cd popjawia się komunikat boot cd i to wszystko , komp stoi w miejscu.

W czym może być problem ?

Edytowane przez marceliiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

W boot sequence masz CD, a potem HDD?

Chodzi o to czy komp się zwiesza/freezuje, bo normalnie, jeśli nie widzi płyty to bootuje z HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niema różnicy czy ustawie jako drugie bootowanie z hdd czy wogóle nic tam nie ustawie , poprostu zawsze jest to samo , wyskakuje boot from cd i nic się nei dzieje , zaden cd nie chodzi i tak przez pare minut .

Dopiero jak w biosie całkowicie wyłącze cd lg to normalnie startuje z nagrywarki , a jak wyłącze nagrywarke to z cd lg nie startnie i jest to samo .

Co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podółączyłem wszystkie napędy na nowo i je4st tak że jak ten cd-rom lg podłacze na jednej taśmie to przy uruchamianiu wyskakuje mi jakis błąd dysku i wogóle nie idzie go startnąć , a jak ten cd-rom jest podłączony na jednym kablu z dvd benq to wszystko jest o k , nawet bez problemu komp startuje z płyty ?

Co wy na to , ma ktoś jakis pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...