Skocz do zawartości
Mq13

Pomocy Z Procesorem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z procesorem intel pentium 4 2,66GHZ/512/533 wlozylem go i na poczatku wszystko pieknie wyswietla sie ze jest 2,66 a pozniej wyskakuja mi prze rozne cyferki i nie moge wejsc do sytemu jedyne co moge robic to tylko w biosie ,

 

A druga sprawa gdzie moge dokupic i ile to kosztuje jest to wkladka ochrona procesora do MSI . A wyglada to tak MOgl bym prosic o przeniesienie tego posta bo napisalem go tam gdzie nie potrzeba i przepraszam za klopoty post-24593-1135546527.jpg

Edytowane przez Mq13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec zdjecie dam jutro a ta wkladka chyba jest potrzebna do wlozenia procesorora do plyty glownej MSI I915 COMBO LGA 775 a te cyferki to tylko czesc spisalem wygladaja tak

 

Dolonczam fotki coio wyswietla mi siepost-24593-1135627960_thumb.jpgpost-24593-1135627991_thumb.jpg

Edytowane przez Mq13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co to Clear CMOS, to znajdź na płycie głównej bateryjkę.

PS. Taka okrągła.

 

Odłącz całego kompa i wyjmij ją na około 10 minut. Potem z powrotem włóż i odpal kompa. Może pomoże. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co to Clear CMOS, to znajdź na płycie głównej bateryjkę.

PS. Taka okrągła.

 

Odłącz całego kompa i wyjmij ją na około 10 minut. Potem z powrotem włóż i odpal kompa. Może pomoże. :lol:

robilem nic nie pomoglo,a mam teraz i przez caly czas uzywam procka 2,10 czy cos takiego i wlozylem ten 2,66 i mi sie walsnie tak robi jak wyzej

Edytowane przez Mq13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...