Skocz do zawartości
Wojt333k

Gf Mx440 - Padla?

Rekomendowane odpowiedzi

karta zaczela mi zle wyswietlac kolory,np. czarny zamiast czerwonego itp.

 

Sterowniki raczej nie mają z tym nic wspolnego bo w biosie tez mam dziwne kolory

W gry mozna grac normalnie.

 

Karte wyciaglałem i wkładelem na nowo

 

 

 

Co by z tym zrobic

Edytowane przez Wojt333k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda jakby padły pamięci, albo gpu, lub coś się przegrzewa, sprawdź czy karta nie jest gorąca. mówiąc że w gry da się grać normalnie, masz na myśli że gdy zapuszczasz gierke, te paski znikają i jest normalny obraz jak na sprawnej karcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem wyszedl kiedy wyciagłem i włozyłem na nowo karte,

 

chodzi tylko o te kolory które zrobiły sie ciemniejsze, a niektóre np.czerwony wysietla jako czarny

 

wszedzie jest tak samo w biosie,windowsie i grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem wyszedl kiedy wyciagłem i włozyłem na nowo karte,

 

chodzi tylko o te kolory które zrobiły sie ciemniejsze, a niektóre np.czerwony wysietla jako czarny

 

wszedzie jest tak samo w biosie,windowsie i grach

może przy wyciąganiu urwałeś jakiś mały element z karty i nawet tego nie zauważyłeś - przyjrzyj się tej karcie dokładnie, lub też nie uziemiłeś się przy wyciąganiu i ładunki elektrostatyczne zgromadzone na tobie przeskoczyyły na karte (ale to bardzo mało prawdopodobne, ale możliwe :) ). spróbuj jeszcze wyjąć karte jeszcze raz, przeczyścić styki na agp, i włożyć na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: przeczyszczenie złacza nic nie dało,rowniez nie zauwazyłem, aby cosik było oderwane od karty

 

jest jednak cos dziwnego obraz na tv-oucie jest normalny :blink:

Edytowane przez Wojt333k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe też to miałem! Powód miałem taki, że kabel od monitora był uszkodzony (1-2 kabelki się urwały). Sprawdź na innym monitorze ;) (lub znajdź inny kabel)

 

P.S. Jakby z pamięciami było by coś nie chalo to występowałyby artefakty anie zmiany kolorów panowie ;)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe też to miałem! Powód miałem taki, że kabel od monitora był uszkodzony (1-2 kabelki się urwały). Sprawdź na innym monitorze ;) (lub znajdź inny kabel)

 

P.S. Jakby z pamięciami było by coś nie chalo to występowałyby artefakty anie zmiany kolorów panowie ;)

Rowniez mialem ten sam problem kiedys i winny byl kabel od monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...