Skocz do zawartości
maciosb

Nvidia Geforce 5200 Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanko ;) Otóż mam kartę GeForce 5200 FX, procka Pentium 4 1,5Ghz, 256Mb SDRAM. Teraz mam zamiar zmienić procka na Athlonka 2,8 - 3 Ghz oraz ram na 2x512Mb lub 1GB. Otóż moje pytanko brzmi...CZy jeśli zmienie procka, ram i pare innych rzeczy to czy takie gry jak Medal of Honor Wojna na Pacyfiku, NFS: Most Wanted bądź Call of Duty 2 będą mi chodzić na 3/4 detalach?? Dzięki za odpowiedź...PS. Karta ma 128Mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sie czujesz??? :? Dostales odpowiedz w temacie obok i na dokladke walisz nowy temat traktujacy o tym samym :blink: Dostales juz tam odpowiedz...detale na 3/4 na tym fx'ie :blink: :lol2: Jasne chyba detale na 1/4 w 800x600 i gra na granicy plynnosci to Cie czeka po wymianie gratow :lol2:

jak juz tam pisalem jak kupujesz nowe graty to i grafe musisz zakupic :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego fx-a sprzedaj i dołóż sobie lepiej do jakiegoś gf 6600/radeona 9800 pro, wtedy będziesz mógł mówić o graniu na 3/4 detali :) (oczywiście jeśli zakupisz jeszcze wymieniony przez ciebie sprzęt) btw. jeśli chcesz zmieniać procka z pentuima na athlona, musisz też zmienić płytę gł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...