Skocz do zawartości
pbuda

Słuchawki Z Mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie. Zależy mi na jakości dzwięku (chociaż wiem, że w tej cenie to nie będzie jakość powalająca) ale słuchawki będą też wykorzystywane do wideokonferencji/Skype'a, dlatego i mikrofon by sie dobry przydał. Jeśli jest coś lepszego i troszkę droższego, też bym prosił o namiary :)

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

przecież VoIP już samego założenia polega na utracie jakości dzwięku, w zależności od kodeka, wieć kupowanie słuchawek za 150 zł do skypa to wywalanie pieniędzy w błoto. IMO za 30 zł kupisz już dobre słuchawki , np. jakieś Tracery.

 

A za reszte kasy możesz sobie kupic odzielne słuchawki do słuchania muzy lub filmow , do 100zł np. philipsa, takie co całe zakrywają uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież VoIP już samego założenia polega na utracie jakości dzwięku, w zależności od kodeka, wieć kupowanie słuchawek za 150 zł do skypa to wywalanie pieniędzy w błoto. IMO za 30 zł kupisz już dobre słuchawki , np. jakieś Tracery.

 

A za reszte kasy możesz sobie kupic odzielne słuchawki do słuchania muzy lub filmow , do 100zł np. philipsa, takie co całe zakrywają uszy.

Zgadzam się, np coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=77534178 , albo poprostu osobno słuchawki a osobno mikrofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sluchawki polecacie do skejpa?

jakosci dzwieku nie bierzemy zanaczaco pod uwage ale liczy sie wygoda i to zeby sie nie polamaly po paru uzyciach...

no i w miare tanie... max 30zł jakies chyba...

macie jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

Mam prawie takie same, Philips HP200 różnią się chyba tylko tym że mają krótszy kabel, kiedys w mediamarkt za 45 zeta je zanabyłem.

 

IMO są bardzo dobre do filmów i muzy, dobrze niskie tony przenoszą. Ale wiadomo nie można przesadzać , tymbardziej że słuch najbardziej się niszczy właśnie od niskich tonów.

 

Wersja z dłuższym kablem (6m) jak najbardziej wskazana, z mojej strony polecam te sluchaweczki.

 

natomiast ciekawy jestem jakby je porownac do takich wyjebiscie drogich sluchawek po 500-600zl, ktore tak samo wygladaja, albo nieraz nawet gorzej. bo tez takie sprzedaja w mediamarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...