Skocz do zawartości
baddo

Duron 1800+512mb Ram+gf Fx5200 = Słaba Wydajność:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam DURONA 1800Mhz, PŁYTE GŁOWNĄ Gigabyte GA-7VAXFS, 512MB RAM (2x256), GeForce fx5200 Ultra, DYSK 40GB (WDC WD40) i w grach (np. NFS Underground 2) mam mało FPSów... :sad: tzn. momentami dochodzi do 35 FPS, ale póżniej spada do 18-15 FPS. Nie wiem czym jest to spowodowane. :mur: Wczoraj formatowałem dysk i instalowałem Win XP Professional( bez SP) a problem występuje nadal. Sterowniki do karty graficznej to 56.64. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba bede musial tak zrobic... a macie jakies propozycje jak podniesc wydajnosc teraz, poki nie zmienie karty??? :-?

Może i można troche wyciągnąć, ale nie na tej płycie raczej...

Edytowane przez baddo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba bede musial tak zrobic... a macie jakies propozycje jak podniesc wydajnosc teraz, poki nie zmienie karty??? :-?

Może i można troche wyciągnąć, ale nie na tej płycie raczej...

zwiększaj sobie FSB co 5MHz i testuj np. Prime95 aż dojdziesz do granicy niestabilności. Wszystko masz opisane w FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększaj sobie FSB co 5MHz i testuj np. Prime95 aż dojdziesz do granicy niestabilności. Wszystko masz opisane w FAQ.

Ale chodzi o to, że na mojej płycie nie ma takiej możliwości, no chyba że ja o czymś nie wiem...

JEŻELI KTOŚ WIE JAK PODKRĘCIĆ PROCA NA TEJ PŁYCIE TO PISZCIE BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY!!!

Edytowane przez baddo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...