Skocz do zawartości
FumFel_20

Pytanie o radka

Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu mówie że niamiałęm nigdy styczności z radkiem 9000pro ani też bez pro.Jak mi fundusz nie pozwilo na zakup msi gf4ti4200 to będe musiał wybrać radka 9000pro.Natomist mnie interesuje czy będe mugł na niej grać w rozdziałce 1024x768 anizo 16 w UT 2003 bez szarpania obrazu?Polobiłem tą gra jak jeszcze miałem gf3 i na niej w 1024 to było spoko.ale niewiem jak by było z radkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mówie że niamiałęm nigdy styczności z radkiem 9000pro ani też bez pro.Jak mi fundusz nie pozwilo na zakup msi gf4ti4200 to będe musiał wybrać radka 9000pro.Natomist mnie interesuje czy będe mugł na niej grać w rozdziałce 1024x768 anizo 16 w UT 2003 bez szarpania obrazu?Polobiłem tą gra jak jeszcze miałem gf3 i na niej w 1024 to było spoko.ale niewiem jak by było z radkiem.

Pojdzie na 100%, moze nawet w 32 bitowym poleci, nie sprawdzalem, powiem tylko tyle, ze w 1024x768x32 i MAx detale - w grze wszystko na maxa ustawione mam srednio okolo 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili, bo po przeczytaniu kilku tematów dostałem totalnego mętliku co kupić :idea: :

 

1. Radeon 9500Pro

czy

2. Gainward Power Pack Ti 4200 Ultra 650*8 XP 128MB

 

Karta bedzie chodziła na płycie Asusa na Granit Bay.

Poradę proszę potraktować w kontekście podkręcania a szczególnie przyszłych wymogów gier typu Doom III. W radkach w ogóle nie siedzę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili, bo po przeczytaniu kilku tematów dostałem totalnego mętliku co kupić  :idea: :

 

1. Radeon 9500Pro

czy 

2. Gainward Power Pack  Ti 4200 Ultra 650*8 XP 128MB

 

Karta bedzie chodziła na płycie Asusa na Granit Bay.

Poradę proszę potraktować w kontekście podkręcania a szczególnie przyszłych wymogów gier typu Doom III. W radkach w ogóle nie siedzę  :oops:

Odpowiedz jest prosta Radeon 9500pro kręci sie bardzo dobrze wydajnosć bez kręcenia w terazniejszych grach na poziomie GF4 ti 4400 a wystarczy po patrzeć na testy shaderów blisko 2x lepsze niż ti4400 że w przyszłości będzie lepiej no i możliwość gry w fsaa4x i af16x przy takich ustawieniach mam 8 300pkt w 3d marku :) .

A normalnie mam 12 600 oto link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili, bo po przeczytaniu kilku tematów dostałem totalnego mętliku co kupić  :idea: :

 

1. Radeon 9500Pro

czy 

2. Gainward Power Pack  Ti 4200 Ultra 650*8 XP 128MB

 

Karta bedzie chodziła na płycie Asusa na Granit Bay.

Poradę proszę potraktować w kontekście podkręcania a szczególnie przyszłych wymogów gier typu Doom III. W radkach w ogóle nie siedzę  :oops:

Odpowiedz jest prosta Radeon 9500pro kręci sie bardzo dobrze wydajnosć bez kręcenia w terazniejszych grach na poziomie GF4 ti 4400 a wystarczy po patrzeć na testy shaderów blisko 2x lepsze niż ti4400 że w przyszłości będzie lepiej no i możliwość gry w fsaa4x i af16x przy takich ustawieniach mam 8 300pkt w 3d marku :) .

A normalnie mam 12 600 oto link

Właśnie czytałem recenzje w benchmarku.pl i moze sie mylę ale 9500pro to raczej odpowiednik Ti4600 8O :?: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera to on się plasuje miedzy 4400 a 4600 ale jak wyjdzie nowy 3DMark to powinien już wyjść zdecydowanie przed 4600. Wogóle w nowszych aplikacjach typu np Doom 3 bedzie szybszy od GF4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...