Skocz do zawartości
driver2006

Pomocy Nie Wiem Co Jest Grane !

Rekomendowane odpowiedzi

Wita , czy ktoś moze mi pomóc nie wiem co sie stało

Jeszcze wczoraj wszystko było ok. temp procka w soczynku wynosiła 40 C , a dzisjaj cos sie stało i jest 55- 60 C,

a wentylator działa ,radiator tez sie mocno trzyma. pasta jest !

Od włączenia kompa radiator sie momentalnie grzeje az pazy, nie wiem co sie stało i jakie mogą byc tego przyczyny.

Prosze o pomoc !

 

Bradzo prosze o Pomoc , tu liczy sie każda minuta ! bo mi sie ten procek ugotuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nie zmieniałem

Proc to alhlon 1.2 , chlodzenie jest jakies zwykłe ale mozna nim chlodzic nawet altona 2.0 , zwykly wiatrak i radiator. Sciągałem radiator i przesmarowałem pastą rdzen i nic to samo, wiatrak sie kreci ponad 3200 obr/min !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od włączenia kompa radiator sie momentalnie grzeje az pazy, nie wiem co sie stało i jakie mogą byc tego przyczyny.

Prosze o pomoc !

Imo , albo ci sie samoczynnie przestawiło napięcie na procesorze , albo jakąś zworke przełożyłeś. W każdym bądź razie temperatura sama z siebie o naście stopni nie może podskoczyć , a i gorący radiator to też nie codzienność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Jeśli nie grzebałeś w biosie, to pewnie walnął stabilizator Vcore. Taka nagła zmiana to z pewnością nie pasta, a wentylator kręci się wystarczająco szybko. Sprawdź np Everestem jakie masz napięcie procka (najlepiej zmierz miernikiem, jeśli wiesz jak) i póki co nie włączaj go na zbyt długo, bo może się ugotować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...