Skocz do zawartości
aceraspire

Program Do Acer

Rekomendowane odpowiedzi

InterVideo od PowerLinka i po kłopocie. Można oglądać DVD, słuchac muzy itd. (coś ala MC) bez uruchamiania systemu.

 

ciekawe, ciekawe nie wiedzialem o czyms takim. Tylko mnie zastanawia jak wtedy przewijac utwory jak nie ma zadnych klawiszy nawigacji? Bo rozumiem ze laptop z taka opcja "od producenta" ma wyprowadzone stosowne klawisze na obudowe (pauza stop play, przod, tyl - przynajmniej laptopty z ktorymi ja sie spotkalem wszyskie mialy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TA firma to POWERLINK czy CYBERLINK. Bo Powerlink robi tylko jakieś sprzęty sieciowe

Powerlink :oops:

Nawigacja za pośrednictwem klawiturki, touchpada lub pilota. Miałem ten program dołączony do mojego notka (Optimus) i nie mam żadnych klawiszy funkcyjnych. Kumpel zainstalował sobię na Toszybce i u ojca na HP.

Działa to na jakimś linuksopodobnym silniku. Instalujemy spod windy, program tworzy sobię wirtualna partycję i z niej można uruchamiać kompa. Jest też jedna wada, brak dostepu do danych na HDD, a troszkę szkoda, wszystko (filmy, zdjęcia, muza) trzeba lecieć z płytek.

 

Jest tez coś podobnego, nazywa sie to PowerCinema, ale w akcji nie widziałem.

Edytowane przez ZeroSuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerlink :oops:

Nawigacja za pośrednictwem klawiturki, touchpada lub pilota. Miałem ten program dołączony do mojego notka (Optimus) i nie mam żadnych klawiszy funkcyjnych. Kumpel zainstalował sobię na Toszybce i u ojca na HP.

Działa to na jakimś linuksopodobnym silniku. Instalujemy spod windy, program tworzy sobię wirtualna partycję i z niej można uruchamiać kompa. Jest też jedna wada, brak dostepu do danych na HDD, a troszkę szkoda, wszystko (filmy, zdjęcia, muza) trzeba lecieć z płytek.

 

Jest tez coś podobnego, nazywa sie to PowerCinema, ale w akcji nie widziałem.

Wiesz może z kąt takie programy można zassać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...