Skocz do zawartości
mlodafoka

6600gt + Niebieskie Paski...

Rekomendowane odpowiedzi

Mój config to:

Athlon64 2800+

winfast 6600GT 128 agp

512 ram

Asrock K8UPGRADE-NF3/A/AS

neotec maximum 380W

seagate 80GB 7200

 

Miałem wcześniej radeona 9100 i wszystko było ok. Kupiłem tego winfasta 6600GT i jak włączyłem kompa to w momencie logowania windowsa pojawiają mi się niebieskie pionowe paski na ekranie. Po zalogowaniu windows już wygląda normalnie, ale jak chcę zainstalować sterowniki to karty grafiki to mi się komp resetuje. Sprawdzałem też na zasilaczu 300W i to samo. Czy ktoś wie o co chodzi???

 

 

 

 

ps.mam już ochotę wywalić ten pier*****ny komp przez okno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem coś podobnego u znajmoego na GF5700... Podczas ładowania Windowsa miał białe poziome linie... Winna była karta graficzna :( Po jej wymianie wszystko było już OK. Najlepiej sprawdź u kumpla dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zaśmiecał forum i napisze w tym temacie. Kupiłem Winfasta 6600GT i okazało się że trafiłem na uszkodzony model :angry: więc oddałem go na gwarancji 06.01.2006 do sklepu w którym go kupiłem. Tam mi powiedzieli że karta była zamawiana z jeszcze innego sklepu. Dzisiaj (27.01.2006) poszedłem się zapytać czy już naprawili ją a gość mi mówi żebym najszybciej przyszedł za tydzień... lol.

WARUNKI SERWISU:

(...)

2. Reklamacje mymagające zbadania zasadności ich zgłoszenia i wykonania naprawy będą załatwione w terminie najdalej 14 dni roboczych od dnia przyjęcia sprzętu do naprawy, wymagające zaś sprowadzenia części do naprawy lub na wymianę odpowiednio przed upływem 21 dni roboczych.

(...)

Czyli to będzie tak: sklep=>sklep=>producent = 28 dni roboczych?

Czekał już ktoś miesiąc na naprawę karty graficznej? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...