Skocz do zawartości
Gość lipa_ml

Corsair 2 X 512 Xms?

Rekomendowane odpowiedzi

no to widze ze to nic ciekawego moje samsungi sa chyba lepsze 3-4-3-3-7 2,9v 280 mhz

 

hmm, no nie wiem... :| zobacze czy moje pojda na tyle ;-), chociaz moje mobo szczegolnie nie lubi cl3... :(

to jest 2T czy 1T?

 

___________

EDIT: jednal nie sprawdze tego ustawienia, bo jak mowilem wczesniej mobo na cl3 nawet nie wstaje na 250... :| dziwne lecz prawdziwe.

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i prawidlowo, bo i dla mnie tylko takie ustawienie sie liczy ;-)

no ale to nie zmienia faktu ze moje mobo ma problemy z cl3... :(

te msi...... a ciekawe ile pamieci by pociagneły na luznych timingach, ale tak to cieko to sprawdzic. pod clockgenem terz sa problemy? moze alpchami sie pobaw?

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

te msi...... a ciekawe ile pamieci by pociagneły na luznych timingach, ale tak to cieko to sprawdzic. pod clockgenem terz sa problemy? moze alpchami sie pobaw?

no powiem szczerze ze nie wiem co to są te alpchy? bo nie zabardzo wiem ktore to są ustawienia, mozesz mi to łopatologicznie wytłumaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj te Corsair za 330zł zanim znalazłem ten temat. Heh. A teraz widzę, że może być nieciekawie jeśli chodzi o OC z v5.2. :) Jutro dojdą to potestuję. Jak do 250MHz dolecą to będzie lajcik. ;)

 

Update

Pamięci doszły. Od strzała poszły na 260MHz CL2.5-3-3-3-6 przy 2.7v. Więcej raczej przez CPU Semprona nie pojadę. Jak potestuję to napiszę. Jak narazie z pamięci jestem zadowolony a przestałem być zadowolony z Semprona, który nie pozwala użyć rzadnego dzielnika przy 340 HTT. Narazie idę testować. Później napiszę coś więcej.

 

Pozdro

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj te Corsair za 330zł zanim znalazłem ten temat. Heh. A teraz widzę, że może być nieciekawie jeśli chodzi o OC z v5.2. :) Jutro dojdą to potestuję. Jak do 250MHz dolecą to będzie lajcik. ;)

 

Update

Pamięci doszły. Od strzała poszły na 260MHz CL2.5-3-3-3-6 przy 2.7v. Więcej raczej przez CPU Semprona nie pojadę. Jak potestuję to napiszę. Jak narazie z pamięci jestem zadowolony a przestałem być zadowolony z Semprona, który nie pozwala użyć rzadnego dzielnika przy 340 HTT. Narazie idę testować. Później napiszę coś więcej.

 

Pozdro

:rolleyes: Jak milo, wczoraj kupilem w arescie te XMS. Widze ze niektorzy juz 260 mhz na nich maja, gratki (jeszcze te 10mhz i synchro z cpu :D). Panowie jak z alphami ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Jak milo, wczoraj kupilem w arescie te XMS. Widze ze niektorzy juz 260 mhz na nich maja, gratki (jeszcze te 10mhz i synchro z cpu :D). Panowie jak z alphami ? :unsure:

 

w K8 nie ma juz pojęcia synchro lub asynchro :)

 

na wydajność my wpływ tylko taktowanie i timingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w K8 nie ma juz pojęcia synchro lub asynchro :)

 

na wydajność my wpływ tylko taktowanie i timingi

:blink: <_< Zle sie rozumiemy, jesli kogos sztuka osiagnie 270 to moja moze tez. Wtedy puszcze ja 1:1 :)

 

Panowie jakie do nich tymingi polecacie ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...